News- wszystko w pigułce!

start / Aktualności

News- wszystko w pigułce!

Football Academy News to pigułka cennych informacji redagowanych specjalnie dla opiekunów Gwiazdorów Football Academy Piła. O tym co słychać i co będzie się działo w najbliższych tygodniach informujemy poniżej. Zapraszamy do lektury.

 

1.  Obóz piłkarski

Nadal trwają zapisy na obóz piłkarski Football Academy. Więcej informacji na http://footballacademy.pl/_opole/wakacje.html

Z Football Academy Piła zapisanych zostało już kilku chłopców. W zeszłym roku z naszego ośrodka pojechało 9 piłkarzy, w tym roku już wiemy, że pojedzie nas więcej :) Na obóz jedziemy autokarem.

Wyjazd: dn. 29.06. o godz. 19:20, przyjazd około godz. 8:30 do Baric.

Powrót: dn. 9.07. o godz. 18:00, przyjazd o godz. 6:00 do Piły.

Autokarem jadą osoby, które zgłoszą się na obóz do dn. 30-tego maja, ponieważ musimy wcześniej zarezerwować miejsca w autokarze. Osoby, które zgłoszą się po tym terminie, będą zobowiązane do samodzielnej organizacji dojazdu.

Więcej informacji można uzyskać u managera ośrodka.

Do udziału w obozie zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w 2005 roku i starsze!

 

 

2.  Rekrutacja nowych zawodników.

Nadal trwa nabór dla dzieci urodzonych w 2005 roku (grupa D) oraz dzieci z rocznika 2006 i młodszych (grupa E).

Treningi dla grupy D odbywają się w poniedziałki 17:30-19:00 oraz środy 16:00-17:30 na Orliku przy ZS nr 2, natomiast dla grupy E w środy 16:00-17:30 oraz piątki 17:30-19:00.

Przypominamy także o rabacie "Ty i kolega - 50zł" za wprowadzenie nowej osoby do Football Academy (rabat jest przyznawany po miesiącu, otrzymuje go osoba wprowadzająca a także nowy uczestnik zajęć).

 

3.  Stroje piłkarskie

Zamówienia na nowe stroje piłkarskie Adidas przyjmowane są do 31 maja. Osoby zainteresowane prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

4.   II urodziny Football Academy Piła

Juś dziś zapraszamy serdecznie nasze pociechy wraz z rodzicami na II urodziny FA Piła, które odbędą się na Płotkach w dn. 16 czerwca. Ognisko, kiełbaski, piłka plażowa, mecz dzieci kontra tatusiowie, konkurencje dla całych rodzin to tylko nieliczne atrakcje jakie na Was czekają!

 

5.  Turnieje w ciągu najbliższego miesiąca:

Turniej w Wałczu- rocznik 2004 w dn. 18.05.

I Międzyosiedlowy Turniej w Pile- rocznik 2001 w dn. 19.05.

Turniej „MiniEuro 2012” w Opolu- rocznik 2002 w dn. 26.05.

Turniej MOLKIP Cup w Wałczu- rocznik 2000 i 2003 w dn. 3.06.

 

6. Zdjęcia

Jeśli chcą się Państwo podzielić z innymi dziećmi i rodzicami zdjęciami z treningów i turniejów, prosimy o wysłanie ich na adres pila@footballacademy.pl dzięki czemu będziemy mogli udostępnić je na naszej stronie internetowej oraz Facebooku.

 

7.  Rzeczy zagubione

W ciągu ostatnich 2-3 tygodni trenerzy uzbierali już czapki, bluzy, buty, plecaki itp po treningach Football Academy. Rzeczy pozostawione w szatni można odebrać u trenera swojej grupy.
Przypominamy aby po każdym treningu nasi podopieczni sprawdzali czy zabrali wszystkie rzeczy z szatni !

 

8.  Sponsor

Przypominamy iż nasza sekcje poszukuje sponsora. Posiadamy bardzo atrakcyjny i rozbudowany pakiet współpracy dla każdego podmiotu zainteresowanego marketingiem sportowym i promocją własnego wizerunku. Nasza Akademia to znakomita inwestycje na przyszłość.

 

9.  Przypominamy o Facebooku i stronie www.footballacademy.pl jako głównych źródłach informacji.

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij