Nie ma czasu do stracenia - zbliżamy się do końca oferty First Minute!

start / Aktualności

Nie ma czasu do stracenia - zbliżamy się do końca oferty First Minute!

Czujecie to co my? Dopiero skończyły się jedne święta i w niektórych domach zdecydowano o rozebraniu choinki 🎄😂, a już nadchodzą kolejne! Ale my tu nie o świętach, a o pędzącym czasie i kończącej się świetnej ofercie obozów letnich w cenie First Minute, która obowiązuje tylko do 31 marca! 

Staramy się zasygnalizować, że zostawianie tak istotnych spraw jak letni wypoczynek na później, to nie jest dobry pomysł! Po pierwsze ani się obejrzycie i najlepsze miejsca będą zarezerwowane, a po drugie im bliżej sezonu tym ceny idą w górę. Do konkretów.

Tegoroczna oferta letnich wyjazdów z FA Camps jest tak dobra, że za chwilę po prostu braknie miejsc i będzie nam przykro, że nie możemy Was wszystkich zabrać! I nie ważne czy wybierzecie morze, góry czy Mazury - możecie być pewni, że każdy szczegół zostanie dopięty na ostatni guzik, a jedynym zmartwieniem będzie to czy uda nam się pomieścić wszystkie... fantastyczne wspomnienia! 

https://footballacademy.pl/o-nas/aktualnosci/aktualnosci/mamy-juz-oferte-obozow-na-lato-co-ty-na-to/

No i jest coś o czym nie można zapominać - Grywalizacja Football Academy! Każdy wyjazd na obóz krajowy to co najmniej 50 FA Coins do zdobycia! 

Rodzicu, jeśli masz jakieś wątpliwości lub coś nie jest dla Ciebie jasne - zachęcamy do kontaktu z działem FA Camps, który z przyjemnością udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania i pomoże podjąć decyzję co do wyboru odpowiedniego turnusu dla Twojej pociechy. 

Tel: 500 200 490 wew. 2
Mail: biuro@facamps.pl

<< wstecz dalej >>

udostępnij