ODPADAMY W ĆWIERĆFINALE

start / Aktualności

ODPADAMY W ĆWIERĆFINALE

W ubiegły czwartek, 24 maja, zespół FOOTBALL ACADEMY Jędrzejów(rocznik 2001 i młodsi) bral udział w Wojewodzkim Finale Piłki Nożnej Turnieju im. Marka Wielgusa. Podobnie jak ich o rok mlodsi koledzy tydzień wcześniej, FA odpadł w ćwiercfinale rozgrywek i zakończył udział w turnieju na miejscach 5-8. Można się cieszyć, że nasz zespół jest w wojewódzkiej czołówce, ale sami zawodnicy i ich trenerzy na pewno spodziewali sie lepszego rezultatu, gdyż w finale, który rozgrywany był na boiskach w Morawicy, zespół FA wypadł bardzo przeciętnie.

Juz pierwsze spotkanie pokazało, że w tym dniu w zespole nie wszystko funkcjonuje tak, jak powinno.  Rywalem naszej drużyny w pierwszym meczu był zespół Kamienna Brody, który jak sie okazało w czasie spotkania, bardzo wysoko podniósł poprzeczkę naszym chłopcom. Rezultat 2:2, po bramkach Jakuba Smoraga i Maciej Madysia, tak naprawde nie satysfakcjonował żadnej z drużyn. Po dłuższym odpoczynku i szybkim przeanalizowaniu tego, co było nienajlepsze w pierwszym meczu, FOOTBALL ACADEMY rozbił w kolejnym spotkaniu drużynę z miejscowości Bidziny aż 10:1!!! Niecodziennym wyczynem w tym meczu popisał sie Wiktor Blicharski, który pokonał bramkarza rywali aż 7(słownie: siedem) razy! Dwa trafienia dołożył Bartek Równicki i jedno Kuba Smorąg. Jak się okazało wynik ten dał nam pierwsze miejsce w grupie, gdyż trzecie spotkanie nasz zespół zwyciężył walkowerem 3:0, ponieważ druzyna z Ostrowca Świętokrzyskiego nie dojechala na turniej. W meczu ćwierćfinałowym los skojarzył nas z Krasocinem. Niestety w tym meczu przeciwnik obnażył wszystkie nasze słabosci. Na jedyna bramkę strzeloną dla nas przez Bartka Równickiego(po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego) rywal odpowiedział aż trzykrotnie i wynik koncowy brzmiał 1:3. Było to jednoznaczne z odpadnięciem z turnieju na etapie ćwierćfinału.

Zespół FOOTBALL ACADEMY Jędrzejów w Morawicy reprezentowali: Damian Bielecki - Bartosz Celary, Jakub Smorąg, Bartłomiej Równicki, Wiktor Kwapień, Maciej Madyś, Grzegorz Kantorowicz, Wiktor Blicharski, Dawid Kośmider, Jakub Szewczyk i Mateusz Strzeszkowski. Trenerzy: Paweł Rybiński i Karol Smorąg.

 

 

Na zdjęciu: drużyna FA Jedrzejów, która rywalizowała w Morawicy 24 maja 2012.

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij