start / Aktualności

Oferta obozów zimowych w doskonałych cenach FIRST MINUTE

To już najwyższy czas, by pomyśleć o nadchodzących wielkimi krokami feriach zimowych 2021. Okazja ku temu doskonała, ponieważ oferta obozów zimowych z FA Camps jest teraz w cenie FIRST MINUTE!

Zorganizowanie zimowego wypoczynku w domowych warunkach to zdecydowanie większy kłopot niż w lecie, gdy dzieci same potrafią zapewnić sobie rozrywkę w ciepłe dni na świeżym powietrzu. Trudniej też o wspólny, rodzinny wyjazd, ponieważ ferie zimowe to nie sezon urlopowy. Wielu z Was zastanawia się jak zaplanować czas dzieciom podczas zimowej przerwy tak, aby samemu trochę wypocząć. Oczywistym pomysłem stają się obozy zimowe, ale wciąż macie wątpliwości czy to dobry pomysł? To przestańcie. Przygotowaliśmy dla Was pięć powodów, dla których warto zdecydować się na taki wybór. 

Sprawdź pięć niepowtarzalnych atutów obozów zimowych z FA Camps! 

Bierzecie udział w Grywalizacji Football Academy? Przypominamy, że udział w obozach to szansa na uzyskanie dodatkowych FA Coins! Już sam zapis to +50 punktów, a w trakcie obozu jest możliwość zdobycia kolejnych! 

Wierzymy, że nasze argumenty do Was trafiły i głowicie się już tylko nad wybraniem terminu. Pamiętajcie, że cena FIRST MINUTE obowiązuje tylko do 31.10.2020r.

Sprawdź ofertę niepowtarzalnych obozów zimowych z FA Camps na www.facamps.pl i zapisz się już dziś! 

Uwaga! O szczegóły obozów pytaj managera Twojego ośrodka lub trenera Twojej grupy. Możesz również skontaktować się bezpośrednio z działem FA Camps pod numerem 500 200 490 wew. 2 lub adresem mailowym biuro@facamps.pl

<< wstecz dalej >>

udostępnij