Oficjalne otwarcie Football Academy Bogatynia

start / Aktualności

Oficjalne otwarcie Football Academy Bogatynia

W dniu wczorajszym odbyło się wyczekiwane otwarcie naszej szkółki, a wraz z nim pierwszy wspólny trening wszystkich zgłoszonych już dzieci jak i dzieci, które dopiero wczoraj zechciały w ostatniej chwili dołączyć do naszego grona.

W najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewaliśmy się tak dużej frekwencji. Nie ukrywamy radości z tego, że Wasze małe pociechy mają ochotę stawiać pierwsze kroki w Football Academy. Z małym zakłopotaniem patrzyliśmy się na grupę 40-ściorga dzieci i zastanawialiśmy się jak sprostać ich oczekiwaniom i sprawnie poprowadzić zajęcia.

Po krótkim wstępie i powitaniu przybyłych rodziców wraz z dziećmi podzieliliśmy się na dwie grupy: Wojciech Mikulski zajął się dziećmi w wieku 4-7 lat, natomiast Wojciech Walczak grupą dzieci w wieku 8-12 lat. Utrzymanie dyscypliny w grupach 20-dziesto osobowych było nie lada wyzwaniem, ale daliśmy radę.......

Zdęcia dostępne są pod tym linkiem

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.300534156720906.70042.153156448125345&type=1

Dni kolejnych zajęć zostaną oficjalnie potwierdzone i przekazane rodzicom na spotkaniu, które odbędzie się w czwartek 6 września o godzinie 16:00 w Gimnazjum nr 1 (dawna szkoła nr 4), na które zapraszamy wszystkich rodziców.

<< wstecz dalej >>

udostępnij