Opanuj język angielski w trakcie mundialu w Katarze z Novakid!

start / Aktualności

Opanuj język angielski w trakcie mundialu w Katarze z Novakid!

Czy piłka nożna i nauka języka angielskiego idą ze sobą w parze? Niestety nie zawsze, chociaż odpowiedź na to pytanie powinna być zupełnie inna. W historii przenosin polskich piłkarzy do zagranicznych klubów wskazać można wiele przykładów nieudanych transferów ze względu na utrudnioną aklimatyzację w związku z brakiem znajomości języków obcych. Czy można tego uniknąć? 

Oczywiście, że tak i bardzo nam na tym zależy. W Football Academy od lat wiemy, jak ważny jest wszechstronny rozwój naszych piłkarzy i niezależnie od miejsca, w które zaprowadzi ich przygoda sportowa, warto inwestować w wiedzę i kompleksowe postępy naszych pociech. Dziś prezentujemy specjalną mundialową ofertę dla naszych podopiecznych, którą przygotowaliśmy wraz z marką Novakid! 

Poćwicz futbolowe słownictwo przed startem mistrzostw świata! (kliknij)

Novakid to szkoła języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat, prowadząca zajęcia online z native speakerami, które bazują na programach spełniających europejskie standardy CEFR! Podobnie jak my w Football Academy marka Novakid stawia na grywalizację! Jest to pierwszy, innowacyjny produkt na globalnym rynku English as a Second Language, który dostarcza zarówno nauczycielom, jak i uczniom w wieku 4-12 lat kompleksowy ekosystem narzędzi do nauki języka angielskiego w ramach świata gier edukacyjnych online.

W trakcie trwania Mistrzostw Świata w Katarze każdy zawodnik Football Academy otrzyma dwie darmowe lekcje z kodem FIFA2022! 

https://bit.ly/FA_Novakid 

Postaw na wszechstronny rozwój! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij