Pierwszy trening FA za nami!

start / Aktualności

Pierwszy trening FA za nami!

W piątek 16 września o godzinie 17.30 na boisku przy ul. Kobylogórskiej 110 odbył się pierwszy trening Football Academy Gorzów Wielkopolski. Do treningu przystąpiła zwarta grupa młodych adeptów piłki nożnej którzy poprzez profesjonalnie przygotowany trening przez naszych trenerów zapoznawali się z tajnikami piłki nożnej. Na zakończenie odbyła sie jakże wyczekiwana przez małych zawodników "gierka".

W związku z otwarciem i pierwszym treningiem do Gorzowa Wielkopolskiego przyjechał prezes a jednocześnie pomysłodawca Football Academy Radosław Soperczak który w ciekawy sposób opowiedział o całym projekcie Akademii, idei która nam przyświeca oraz korzyściach które przysługują Naszym małym zawodnikom jak i ich rodzicom.

Chciałbym wszystkim podziękować za przybycie i liczę że spotkamy się także na kolejnych treningach naszej Akademii. Jednocześnie chciałbym przypomnieć, że każdemu nowo przybyłemu zawodnikowi przysługują 2 bezpłatne treningi podczas których Państwo jak i dziecko mogą ocenić czy ta forma zajęć im odpowiada i zadecydować czy chcą przystąpić do treningów z Football Academy.

Najbliższy trening FA odbędzie się 21 września o godzinie 17.30 na boisku przy ul. Kobylogórskiej 110. Serdecznie zapraszamy!

<< wstecz dalej >>

udostępnij