Pierwszy z trzech turniejów "Trzech Miast Football

start / Aktualności

Pierwszy z trzech turniejów "Trzech Miast Football

Pierwszy z trzech turniejów Trzech Miast Football Academy odbył się w ostatnią niedziele w Legnicy, 7 października przy nieco chłodnej pogodzie, ale za to obyło się bez kropli deszczu. Bezapelacyjnie najlepszym miastem w tym turnieju okazało się Leszno, które zgarnęło dwa pierwsze miejsca. Ostatnie miejsce na podium zajęła pierwsza drużyna FA Wałbrzych w składzie: Paweł i Sebastian Francus oraz Tymek Śliwakowski.

Na uwagę zasługuje fakt, iż Tymek zdobył aż 17 bramek i tylko 5 bramek zabrakło mu do zdobycia najlepszego strzelca turnieju. Natomiast najlepszym bramkarzem został jeden z "ulubieńców" trenerów FA Wałbrzych - Sebastian Francus ! Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Konrad Nowak z FA Legnica, a najwięcej bramek w turnieju zdobył Patryk Olejnik z FA Leszno (22 bramek)

Tabela końcowa I Turnieju "Trzech Miast Football Academy":

1) FA Leszno I 24 pkt

2) FA Leszno II 19 pkt

3) FA Wałbrzych I 16 pkt

4) FA Leszno III 14 pkt

5) FA Legnica II 10 pkt

6) FA Legnica I 10 pkt

7) FA Wałbrzych II 8 pkt

8) FA Wałbrzych III 1 pkt

9) FA Legnica III 1 pkt

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i ogromnego zaangażowania i widzimy się na kolejnym turnieju TRZECH MIAST FOOTBALL ACADEMY tym razem w Lesznie !

Więcej zdjęć pod linkiem https://picasaweb.google.com/100466588507608086804/100CASIO?authkey=Gv1sRgCO29zvr68r_U0QE — in Legnica, Poland.

<< wstecz dalej >>

udostępnij