Piłkarska Półkolonia z Unią Opole

start / Aktualności

Piłkarska Półkolonia z Unią Opole

Unia Opole ma zaszczyt zaprosić wszystkich chłopców i dziewczęta w wieku 7-12 lat (uczniów szkół podstawowych) z terenu miasta Opola do wzięcia udziału w projekcie realizowanym przy współpracy z Urzędem Miasta Opola - piłkarskich półkoloniach.

Zapisy ruszają już dziś, liczba miejsc ograniczona jest do 30 - decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w półkolonii jest bezpłatny.

Piłkarskie zajęcia podczas półkolonii odbywać będą się na boiskach Centrum Sportu przy ul. Wandy Rutkiewicz w Opolu od 13 do 24 sierpnia (z wyłączeniem 15 sierpnia - święto), od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 14:00. Zapewniamy codzienny dojazd autokarem z parkingu przy Placu Kopernika do Centrum Sportu i z powrotem. Zbiórka na wyjazd 8:30, powrót 14:00.

Każdemu uczestnikowi zapewniamy codziennie ciepły posiłek i napoje.

Zajęcia podczas półkolonii prowadzić będą: Tomasz Wróbel – były trener KS Unia Opole oraz Anna Nartowska – była kapitan opolskiego zespołu.

Na zakończenie piłkarskich półkolonii odbędzie się tzw. „turniej dzikich drużyn”, w którym udział mogą wziąć mieszkańcy Opola w wieku 7-12lat. Przewidujemy udział 12 zespołów (dwie grupy wiekowe – po 6 drużyn w każdej), a zapisy możliwe będą w trakcie trwania półkolonii (13-24 sierpnia) przez stronę internetową www.uniaopole.pl. Więcej informacji niebawem.

Zapisy do udziału w półkolonii przyjmowane są drogą mailową na adres: polkolonie@uniaopole.pl lub w biurze klubu przy ul. Niedziałkowskiego 16a/1 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00).

Niezbędnym podczas zapisówjest dostarczenie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz podpisanego regulaminu, który można pobrać poniżej. Zgłoszenia bez tych dokumentów nie będą przyjmowane!

Formularz zgłoszeniowy:

http://www.uniaopole.pl/polkolonie/dokumenty/formularz_polkolonie.pdf

Regulamin:

http://www.uniaopole.pl/polkolonie/dokumenty/regulamin_polkolonie.pdf

<< wstecz dalej >>

udostępnij