Piłkarzyki rozrabiają

start / Aktualności

Piłkarzyki rozrabiają

W poniedziałkowe popołudnie wybraliśmy się sporą grupą wraz z naszymi podopiecznymi na film animowany "Piłkarzyki rozrabiają". Grono prawie 40-ciorga dzieci bacznie przyglądało się poczynaniom Tymoteusza, rozprawiającego się z zadufanym w sobie mistrzem piłki nożnej  - Kosmosem. A zdobywane bramki, akcje i wręcz nieprawdopodobne zagrania defensywne drużyny Tymka nagradzane były owacjami ....prawie na stojąco.

Główny bohater poznaje moc przyjaźni i współdziałania, przezwycięża trudności, przed którymi staje w życiu. A mali widzowie przeżywając tę historię dowiadują się, jak łącząc siły można stanąć do walki i odnieść zwycięstwo......i nie mówimy tu tylko o wygranym meczu.....

Grono trenerskie ma ogromną nadzieję, iż obejrzana bajka da okazję do przemyślenia naszym małym piłkarzom Football Academy jak należy grać fair play na boisku i w życiu codziennym oraz pokaże, że chociaż jest się małym wzrostem to można wykazać się i siłą i hartem ducha.

Na zakończenie seansu wszyscy otrzymali drobne niespodzianki ufundowane przez Bogatyński Ośrodek Kultury w postaci balonów i lizaków, oraz miniaturki piłkarzyków od Football Academy Bogatynia.

Z piłkarskim pozdrowieniem

Football Academy Bogatynia

<< wstecz dalej >>

udostępnij