start / Aktualności

Plan zajęć od 1. października 2012r.

W związku z tym, że dwie grupy najstarsze będą uczestniczyć w październiku w turniejach, które rozgrywane będą na świeżym powietrzu, wszystkie treningi październikowe będą prowadzone na Orliku przy ZS nr 2 (cały Orlik dla jednej grupy) wg planu jaki obowiązywał dotychczas.

Od października pozostałe grupy przechodzą na halę. Poniżej przedstawiamy grafik zajęć oraz imienną listę poszczególnych grup.

Na hali PWSZ są udostępnione dla Państwa trybuny, natomiast na Sali w SP nr 4 jest balkon przeznaczony dla widzów naszych treningów. Bardzo prosimy o uszanowanie pracy trenerów z Państwa pociechami i NIEPRZESZKADZANIE w jednostkach treningowych.

 

 

 

Od 1. Października 2012r.:

 

Grupa Rooney- trener Wiesław Powalisz:

Poniedziałek 17:30 – 19:00 Orlik przy ZS nr 2

Piątek 17:30 – 19:00 Orlik przy ZS nr 2

 

Grupa Lampard- trener Wiesław Powalisz:

Poniedziałek 16:00 – 17:30 Orlik przy ZS nr 2

Środa 17:30 - 19:00 Orlik przy ZS nr 2

 

Grupa Owen- trener Przemek Fillinger:

Środa 18:00 – 19:30 hala SP nr 4

Piątek 18:00 – 19:30 hala PWSZ

 

Grupa Owen- trener Ryszard Muzioł:

Środa 16:30 – 18:00 hala SP nr 4

Piątek 18:00 – 19:30 hala PWSZ

 

Grupa Beckham- trener Ryszard Muzioł i Przemek Fillinger:

Poniedziałek 17:00 – 18:30 hala SP nr 4

Czwartek 16:30 – 18:00 hala SP nr 4

 

W związku z tym, że w listopadzie starsze grupy przechodzą na halę, godziny treningów nieznacznie zmienią się w gr Owen(trener Ryszard Muzioł) oraz Beckham:

 

Od 1. Listopada 2012r.:

 

Grupa Rooney- trener Wiesław Powalisz:

Wtorek 18:30 – 20:00 hala SP nr 4

Piątek 18:00 – 19:30 hala PWSZ

 

Grupa Lampard- trener Wiesław Powalisz:

Poniedziałek 17:30 – 19:00 hala SP nr 4

Czwartek 18:00 – 19:30 hala SP nr 4

 

Grupa Owen- trener Przemek Fillinger:

Środa 18:00 – 19:30 hala SP nr 4

Piątek 18:00 – 19:30 hala PWSZ

 

Grupa Owen- trener Ryszard Muzioł:

Środa 16:30 – 18:00 hala SP nr 4

Piątek 17:00 – 18:30 hala SP nr 4

 

Grupa Beckham- trener Ryszard Muzioł i Przemek Fillinger:

Poniedziałek 16:00 – 17:30 hala SP nr 4

Czwartek 16:30 – 18:00 hala SP nr 4

 

 

Grupa Rooney (2000/2002)- trener Wiesław Powalisz:

 

1.      Mateusz Wojtukiewicz

2.      Maks Fiałkowski

3.      Jurek Krasoń

4.      Dymitr Zdunek

5.      Marcin Blechacz

6.      Przemek Fenske

7.      Michał Gładysz

8.      Mateusz Lipiak

9.      Kacper Szplitt

10.  Szymon Stróżyński

11.  Mateusz Wacek

12.  Oliwia Filut

13.  Patryk Semen

14.  Szymon Pietraszak

15.  Kuba Czapliński

16.  Piotr Bednarz

17.  Kuba Fatyga

18.  Norbert Baczkowski

19.  Jeremiasz Pawłowski

 

Lista rezerwowa:

 

1.      Oskar Nowak

2.      Dawid Kopyciak

3.      Marcin Kot

4.      Antoni Gutkowki

5.      Marek Szatkowki

 

W przypadku zwolnienia się miejsca w grupie na trening zaprosimy chłopców z listy rezerwowej.

 

 

Grupa Lampard(2002/2003)- trener Wiesław Powalisz:

 

1.      Mieszko Grabowski

2.      Dominik Jagoda

3.      Aleksander Kaczor

4.      Wiktor Pełechaty

5.      Filip Grabarczyk

6.      Adrian Michalak

7.      Michał Molak

8.      Kuba Majewski

9.      Kuba Żmuda- Trzebiatowski

10.  Kuba Jagodziński

11.  Jędrzej Listosz

12.  Maciej Mohr

13.  Hubert Gerl

14.  Kacper Garlicki

15.  Łukasz Hałuza

16.  Tymek Piłat

17.  Maciej Durek

18.  Igor Rożek

 

Lista rezerwowa:

 

1.      Kacper Karwasz

2.      Dominik Woś

3.      Kuba Nadulski

4.      Jan Gutowski

5.      Maciej Łożyński

6.      Filip Maruszczak

 

W przypadku zwolnienia się miejsca w grupie na trening zaprosimy chłopców z listy rezerwowej.

 

Grupa Owen(2004/2005)- trener Przemek Fillinger:

 

1.      Krzysiu Nowak

2.      Stasiu Zgaiński

3.      Nikodem Balcewicz

4.      Daniel Sawicki

5.      Bartek Durka

6.      Dawid Gos

7.      Paweł Gos

8.      Wiktor Dzidziul

9.      Franek Kanduła

10.  Robert Momot

11.  Jasiu Kokoszyński

12.  Wiktor Kokoszyński

13.  Kuba Giś

14.  Maciej Kądziela

15.  Kuba Król

16.  Kuba Wachowiak

17.  Michał Lorenc

18.  Kuba Skowron

19.  Paweł Gierszewski

 

 

Grupa Owen(2005/2006)- trener Ryszard Muzioł:

 

1.      Jędrzej Komorowski

2.      Tymoteusz Wróbel

3.      Oskar Skwierczyński

4.      Miłosz Bogucki

5.      Jan Kwiatkowski- Świgoń

6.      Maks Markowski

7.      Krzysiu Surdykowski

8.      Maciej Chudy

9.      Nikodem Mazalewski

10.  Kevin Ciszek

11.  Marcel Pietrasik

12.  Maciej Skaryszewski

13.  Mikołaj Hinca

14.  Tomasz Mielec

 

Wolne miejsca dla chłopców z rocznika 2005.

 

 

Grupa Beckham:

 

Beckham(2006/2007)- trener Ryszard Muzioł:

 

1.      Fabian Dytko

2.      Maks Żybort

3.      Kacper Trawiński

4.      Hubert Wilkowski

5.      Tomasz Gawrych

6.      Artur Beckendorf

7.      Marcel Błaszczyk

8.      Patryk Delikatny

9.      Mateusz Nowacki

10.  Cyprian Badziński

 

Wolne miejsca dla chłopców z rocznika 2006.

 

 

Beckham(2007/2008)- trener Przemek Fillinger:

 

1.      Bartosz Rydellek

2.      Adam Dyko

3.      Igor Jeleń

4.      Wiktor McWilliam

5.      Robert Piasecki

6.      Antoni Wojciechowski

7.      Kamil Kosiniec

8.      Marcin Hływa

9.      Wiktor Ślebioda

 

Wolne miejsca dla chłopców z rocznika 2007 i młodszych.

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij