Po III kolejce Ligi Orlików

start / Aktualności

Po III kolejce Ligi Orlików

W sobotę, 6 października rozegraliśmy III kolejkę w ramach ligi Orlików. Tym razem pełniliśmy funkcję organizatorów imprezy i jak na prawdziwych gospodarzy przystało zarezerwowaliśmy piękną, słoneczną pogodę. Pierwsi na boisko wyszli zawodnicy ASD Gwardii Opole oraz Małejpanwi Ozimek. Po jednostronnym meczu, opolanie odnieśli pewne zwycięstwo. Drugi mecz to rywalizacja Football Academy z Ozimkiem. Po przyzwoitej grze, mecz zakończył się naszą wygraną 4:1 po bramkach Oskara Sawickiego, Michała Głuszkiewicza, Jasia Dąbrowskiego i Bartka Smolińskiego. Ostatnim pojedynkiem dnia był mecz pomiędzy Football Academy a ASD Gwardią.  Po ciekawym i dobrym spotkaniu drużyny podzieliły się punktami. Nasza drużyna wyszła na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez Jasia Dąbrowskiego w pierwszej połowie. Rywalowi udało się doprowadzić do remisu drugiej połowie.

Nasza drużyna rozegrała bardzo przyzwoity turniej udowadniając, że jednak można rozegrać dwa dobre mecze jeden po drugim, mając w swoich szeregach zawodników młodszych nawet o 2 lata.

Skład Football Academy: Szymek Wojakowski, Dominik Tyka, Julian Półtorak, Michał Surzyn, Michał Głuszkiewicz (1),  Oskar Sawicki (1), Dominik Krajewski, Adam Dendera, Patryk Stypka, Jaś Dąbrowski (2), Bartek Smoliński (1) Tobiasz Bazan (nieobecny z powodów zdrowotnych)

Trener: Paweł Jędrzejewski

>>> ZOBACZ GALERIE <<<

 

DUMNYM SPONSOREM DRUZYNY FOOTBALL ACADEMY OPOLE W LIDZE ORLIKÓW JEST: 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij