Po IV kolejce Ligi Orlika

start / Aktualności

Po IV kolejce Ligi Orlika

13 października rozegraliśmy ostatnią kolejkę Ligi Orlika w rundzie jesiennej. Tym razem organizatorem była drużyna Rodło Opole, która paradoksalnie wycofała się z rozgrywek i swoich meczów nie rozgrywa.

Nasz zespół w pierwszym meczu spotkał się z zespołem z Ozimka i odniósł zwycięstwo 4:1 po bramkach Michała Głuszkiewicza, samobójczej, Patryka Stypki i Bartka Smolińskiego. Wynik, jaki uzyskaliśmy był na pewno lepszy niż nasza gra, która tego dnia jak się później okazało nie była w naszym wykonaniu najlepsza. Cechowała ją duża liczba niecelnych zagrań, źle podejmowane decyzję oraz słabsza niż ostatnio koncentracja. Obraz gry nie uległ zmianie w drugim pojedynku tego dnia z ASD Gwardią Opole, która nie pozostawiła nam żadnych złudzeń, wykorzystując każdy błąd i zasłużenie odnosząc wysokie zwycięstwo.

Jak mówią starsi i bardzo doświadczeni trenerzy „porażka jest najlepszym nauczycielem sportowców” i w tych kategoriach należy potraktować naszą sobotnią dyspozycję.

Proszę wszystkich zawodników, którzy brali udział w lidze Orlika w tej rundzie, by na środowy trening wypisali na kartce papieru (może być od myślnika i przy pomocy rodziców, jeśli będzie taka potrzeba), kilka pozytywnych zagrań/zachowań, itp. jakie udało mi się (zawodnikowi) wykonać i podczas rozegranych meczów.

 

Skład Fa: Szymek Wojakowski, Kacper Łuczaj, Oskar Sawicki, Tobiasz Bazan, Bartek Smoliński (1), Jaś Dąbrowski, Patryk Stypka (1), Dominik Krajewski, Michał Głuszkiewicz (1), Adaś Dendera, Michał Surzyn, Piotrek Szymczuk-Szymaniuk

 

Trener: Paweł Jędrzejewski

 

DUMNYM SPONSOREM DRUZYNY FOOTBALL ACADEMY OPOLE W LIDZE ORLIKÓW JEST: 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij