Podsumowanie II Turnieju Wołów Cup i podziekowanie

start / Aktualności

Podsumowanie II Turnieju Wołów Cup i podziekowanie

W niedzielę 2 grudnia w Wołowie odbył się II Turniej Wołów Cup 2012 o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wołów – rocznik 2000 i młodsi, w którym wzięła udział nasza drużyna w składzie: Marcel Cisek, Krzysztof Siekierski, Andrzej Zabłocki, Michał Domińczak, Patryk Samołyk, Olek Krzywicki, Radosław Kinasz, Jacek Podanowski, Maksymilian Skwron, Martin Chicote.

            FA Wrocław swoje mecze rozgrywała w grupie B z bardzo wymagającymi przeciwnikami, jak np. Gryf Świdnica czy Polonia Wrocław.

Zawodnicy walczyli bardzo dzielnie wkładając we wszystkie mecze całe serce i zaangażowanie, lecz niestety musieliśmy uznać wyższość pozostałych drużyn, którzy dominowali nad nami nie tylko warunkami fizycznymi, ale także umiejętnościami technicznymi. Jednak były to zespoły, które trenują razem już parę lat i w takich turniejach grały nie raz. Dla zespołu FA Wrocław był to debiut na takiej imprezie, co też mogło mieć wpływ na stres i ostateczny wynik drużyny. Trzeba także zaznaczyć, że byliśmy najmłodszą drużyną występującą w turnieju. 

Biorąc pod uwagę krótki okres przygotowania i wspólnych treningów (około 2 miesięcy) musimy dodać, że nasi zawodnicy podjęli walkę, nie przestraszyli się przeciwników i stanęli do meczów jak równy z równym i głównie za to, a nie za wyniki, trzeba im pogratulować i podziękować za reprezentowanie naszej drużyny na turnieju.

Razem z innymi trenerami oraz z p. Basią jesteśmy z Nich bardzo dumni. Zawodnicy na własnej skórze nauczyli się, że potrzeba jeszcze wielu treningów  i wspólnego grania do osiągania sukcesów i zwycięstw w turniejach. Mamy nadzieję, że zmobilizuje to ich do jeszcze większego zaangażowania i wytrwałości w treningach. Patrząc na postępy i zachowanie zawodników podczas trwania turnieju możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Chcielibyśmy także podziękować rodzicom, którzy dowieźli chłopców na turniej, a także za jakże   mobilizujące kibicowanie i dobrą atmosferę na trybunach.

DZIĘKUJEMY - Barbara i Trener Marcin Stężowski

<< wstecz dalej >>

udostępnij