start / Aktualności

Podsumowanie piłkarskich półkolonii

Ferie zimowe to już przeszłość. Według nas był to fantastyczny czas. Zorganizowaliśmy dwa turnusy piłkarskich półkolonii, a podsumowanie wspólnie spędzonego czasu zamieszczamy poniżej.

Ta edycja ferii była nieco inna niż poprzednie. W związku z obostrzeniami prowadziliśmy zajęcia stacjonarnie na Mokotowie. Nie mogliśmy realizować wszystkich zaplanowanych aktywności, ale zapewniliśmy uczestnikom fantastyczne alternatywy. Podczas naszych półkolonii dzieci nie tylko rozwijały się piłkarsko, ale także zdobywają nowe umiejętności.

W trakcie półkolonii dzieci miały regularne treningi piłkarskie. Ponadto przeprowadziliśmy warsztaty z lego robotyki, zorganizowaliśmy turniej planszówek, obejrzeliśmy pokaz football freestyle w wykonaniu wielokrotnego laureata zawodów - Mohammada Akbariego, który następnie uczył dzieci tricków. Dodatkowo poruszyliśmy tematy zdrowego odżywiania i gościliśmy dietetyka – Pawła Zarzecznego. Uczestnicy zdobyli wiedzę z zakresu właściwego żywienia, a także przygotowali pyszne napoje izotoniczne, które z łatwością można zrobić w domu. Rodzice pytali o przepisy, więc chyba smakowało ;)

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie podczas treningów, za każdy uśmiech i dużo radości. Do zobaczenia na kolejnych półkoloniach!

<< wstecz dalej >>

udostępnij