Podsumowanie Turnieju w Reńskie Wsi

start / Aktualności

Podsumowanie Turnieju w Reńskie Wsi

Nasza drużyna złożona z zawodników z rocznika 2005/2006 wzięła w sobotę (19.10) udział w turnieju zorganizowanym przez Football Academy Kędzierzyn Koźle w Reńskie Wsi. Z relacji trenera wynika, że pierwsze dwa mecze w naszym wykonaniu nie były najlepsze. Widoczna i odczuwalna trema, paraliżowała naszych graczy w piłkarskich poczynaniach. Było dużo chaosu, nerwów i niepotrzebnych strat.

Kolejne dwa spotkania to już zdecydowanie lepsza gra naszej drużyny. W końcu udawało się zapanować na piłką, pojawiły się próby dryblingu oraz strzałów na bramkę, które zamieniliśmy na pierwsze gole.

Ostatecznie nasz zespół uplasował się na najniższym stopniu podium, jednak w ocenie trenera stać nas na zdecydowanie lepszą grę, gdyż w większości przypadków zawodnicy zagrali poniżej swoich możliwości.

 

1) FA Opole - Piast Strzelce Op.  0-5

2) FA Opole - FA Kędzierzyn - Koźle 0-1

3) FA Opole - Spiders Krapkowice 3-1 (Sebastian Stypka x3)

4) FA Opole - Koksownik Zdzieszowice 2-0 (Radek Wójcicki, Sebastian Stypka)

Skład: Wojciech Piaseczny, Robert Milejski, Sebastian Stypka (4), Miłosz Peliński, Bartosz Burda, Mateusz Stolarczyk, Michał Bazan, Radosław Wójcicki (1), Mateusz Futkowski, Bartosz Mucha, Dominik Plewnia, Robert Walecko

Trener: Sebastian Żymła

<< wstecz dalej >>

udostępnij