start / Aktualności

PODZIAŁ NA GRUPY TRENINGOWE

Poniżej przedstawiamy podział na grupy treningowe i godziny rozpoczęcia pierwszych zajęć.

Ponadto informujemy, że trwają rozmowy z Wynajmującym halę sportową, aby czwartkowe zajęcia grupy 4 mogły odbywać się we wtorek o godz.16.30 lub 17.00.

 

Prosimy, aby dziecko stawiło się na trening 15 min. przed jego rozpoczęciem.

 

Grupa 1: Poniedziałek 17.00 i Środa 17.00.

JAKUB ŚWIĄTEK
KAMIL SOKOŁOWSKI
COLIN RADEMACHER
KAMIL STANCLIK
IGOR WŁODARCZYK
MICHAŁ DROŻDŻ
ADRIAN MAMROŁ
MATEUSZ KOPKO
KONRAD OLSZEWSKI
IGOR MATLAKIEWICZ
FILIP ZIÓŁKOWSKI
SZYMON KOMENDERA
MAKSYMILIAN ABRAMOWICZ
MIKOŁAJ GOLIK
FRANCISZEK ŚWITAŁA
KAMIL LISIŃSKI
AMADEUSZ KNYPS
TYMOTEUSZ FIJAK
KAROL KAWKA
FRANCISZEK KAMIŃSKI
JAKUB MICHALSKI
KAROL ZAWADA
JORDAN BIAŁOŻYT
WOJCIECH SUCHANEK
STANISŁAW WOJCIECHOWSKI
JAKUB WILLMAN
ANTONI URBAŃCZYK

 

Grupa 2: Poniedziałek 18.30 i Środa 17.00

NORBERT HYLA
MIKOŁAJ LEWANDOWSKI 
BŁAŻEJ BAKALARSKI
WOJCIECH MEDOŃ
WOJCIECH LACH
NORBERT KOŁODZIEJSKI
JAN PABIS
PATRYK MARCISZ
OLIWIER JAŚKOWIAK
SAMUEL SZNABEL
MATEUSZ STRYKOWSKI
JAKUB CZADANKIEWICZ
BIZOŃ GRZEGORZ
SZYMON DOBIJA
KRYSTIAN MASTOVITI
JAKUB ŚLIWKA
JAKUB HUDZIEC
ADRIAN PASTERNAK
MAKSYMILIAN PACIOREK
PIOTR LASZCZAK
MICHAŁ JASIŃSKI
PIOTR WYKRĘT
RADOSŁAW ŚLIWA
KAROL KOCZUR

 

Grupa 3: Wtorek 17.00 i Czwartek 18.00

OSKAR SZUMILAS
BARTOSZ BAUR
MATEUSZ GRAJCAREK
DAMIAN KLENKA
NIKODEM JAROSZ
OLAF SULIMA
MAKS MIERNIK
WOJCIECH OKRZESIK
OLIWIER FOJTUCH
MACIEJ ŁĘKAWA
WIKTOR MARZEC
MATEUSZ WIDUCH
KACPER SZCZOTKA
ARTUR MICHALAK
DOMINIK RĄCZKA
KONRAD DOMAGAŁA
KSAWERY MAMROŁ
WOJCIECH KUPCZAK
BARTOSZ ZAŃKO
PAWEL KOMENDERA
JAKUB NIKIEL
KAMIL BARANOWSKI
PAWEŁ PIJANOWSKI
IGOR KUBALA

 

Grupa 4: Czwartek 19.30 i Piątek 18.00

PAWEŁ NIEMCZUK
MATEUSZ STYCZEŃ 
ALFRED BYRA
JAN BORUSIŃSKI
ŁUKASZ NEJMAN
PAWEŁ BANASZEWSKI 
MIŁOSZ GRADEK
SZYMON DROBISZ
DANIEL GOŁUCH
KACPER SZPEJNA
REMIGIUSZ DREWNIAK
ADAM GIGIEWICZ
DAWID LATASEK
KRZYSZTOF BRZEZICKI
JAKUB DZIASEK
ALEKSANDER SZPYRKA
KRYSTIAN ZIMNY
OSKAR BOSEK
WOJCIECH DUCH
PIOTR NIEMCZUK
MATEUSZ ORTYL
WOJCIECH GRADEK
MICHAŁ DREJA
KRYSTIAN GRYGIERCZYK

KG i MS

<< wstecz dalej >>

udostępnij