Pogoda nie zdołała pokrzyżować Nam planów.

start / Aktualności

Pogoda nie zdołała pokrzyżować Nam planów.

Miło Nam poinformować, że wczoraj odbył się pierwszy trening Football Academy w Gliwicach! Świetna zabawa towarzyszyła nam od godziny 17:30 do 18:30, i mimo złej pogody trenowało z nami już 20 dzieci wraz z bramkarzem Polonii Bytom Sewerynem Kiełpinem, z którym można było się zmierzyć oko w oko w karnych.
Otwarcie odbyło się na hali sportowej przy ulicy Jasnej, a wyczerpujący trening przeprowadzili trenerzy Mateusz Wójcik oraz Marcin Wroński oraz instruktorka fitness Izabela Skoczylas.
Jest to pamiętny dzień dla naszego klubu. Dzieci mogły spróbować swoich sił w treningu piłki nożnej i fitnesie dla najmłodszych i jednocześnie dobrze się bawiąc, a dzielni rodzice kibicowali swoim pociechom z trybun.  Treningi są prowadzone na najwyższym poziomie, ponieważ  trenerzy są w pełni zaangażowani w współpracę z dziećmi, dbają o ich bezpieczeństwo i dobrą zabawę.
Wiek niektórych naszych zawodników  może wydawać się nieodpowiedni, ale nic bardziej mylnego! Nasi trenerzy świetnie dopasowują ofertę również dla najmłodszych, dbając o to, aby angażowali się w ćwiczenia i współpracowali z całą grupą.
Przyjdź i przekonaj się sam jakie to proste i przyjemne!

Już w środę jest kolejny trening o godzinie 17:30 na boisku Orlik 2012 przy ulicy Jasnej 31.

Wkrótce pojawią się zdjęcia z pierwszego treningu.
Zapraszamy do obejrzenia galerii. 

<< wstecz dalej >>

udostępnij