POSZUKUJEMY SPONSORÓW I WOLONTARIUSZY

start / Aktualności

POSZUKUJEMY SPONSORÓW I WOLONTARIUSZY

Jesteśmy studentami Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pragniemy zrealizować na terenie miasta Piły imprezę sportową "Football Academy Piła Cup 2011", impreza ta miałaby być pierwszą edycją corocznego turnieju piłkarskiego realizowanego w Pile pod patronatem szkółki piłkarskiej Football Academy. Celem imprezy jest kształtowanie postawy "fair play" wsród dzieci oraz poszerzanie zainteresowania piłką nożną w regionie pilskim. Turniej organizowany jest dla dzieci w kategorii U-9 o zasięgu OGÓLNOPOLSKIM. Oprócz turnieju: wyłonienie Mistrza gry 1x1, konkursy piłkarskie i wiele innych atrakcji.

 

Jako studenci AWF wiemy jak ważne jest zaangażowanie i zgranie w zespole, wiemy także, że jest jeszcze wiele osób, które mogą pomóc w realizacji projektu "Football Academy Piła Cup 2011". Dlatego zapraszamy do współpracy sponsorów oraz patronów medialnych, a także wolontariuszy!

 

Do realizacji tak wielkiego przedsięwzięcia potrzebujemy wolontariuszy: pielęgniarek, osób z uprawnieniami sędziego, fotografów, spikera, obsługę stoiska spożywczego, a także wiele innych chętnych rąk do pomocy.

 

Jeśli masz chęci do pomocy- to właśnie na Ciebie czekamy!

Zgłoszenia przyjmuje manager ośrodka FA pod adresem e-mail: pila@footballacademy.pl i nr tel.: 505-509-965.

 

 

Studenci AWF Poznań

<< wstecz dalej >>

udostępnij