Powołania Kadry Polski FA U10 na Turniej API CUP w Zakopanem

start / Aktualności

Powołania Kadry Polski FA U10 na Turniej API CUP w Zakopanem

Kadra Polski FA U10 szykuje się do kolejnego sportowego wyzwania! Po zeszłorocznych dobrych występach w turniejach API CUP, czas na kolejną wizytę z Zakopanem.

Zakopiańskie zawody z cyklu API Cup zostały zapoczątkowane w 2016 roku. Przez te siedem lat gościło tam już ponad sześćdziesiąt tysięcy dzieci. Rok w rok jest to ponad dwadzieścia turniejowych weekendów, które cieszą się fantastyczną opinią ze względu na doskonałą organizację, ale i wspaniałą lokalizację.

Każdy z turniejów API CUP trwa trzy dni. Stawia się tam nie tylko na sport, ale i integrację dzieci. Wydarzenie połączone jest z szeregiem atrakcji jak wizyta na basenach termalnych czy wyjazd na Gubałówkę. Nasza drużyna w Tatry wybierze się już 21 września. 

- Tym razem jedziemy do zimowej stolicy Polski, aby dać możliwość gry zawodnikom, którzy tych szans dostali mniej. Nie chcemy, aby kogoś pominąć. Sugerujemy się powołaniami do tegorocznych eliminacji Sokolika, które odbędą się już w październiku. Cały czas monitorujemy naszych zawodników, jesteśmy w kontakcie z trenerami Kadr Regionalnych Football Academy oraz trenerami w każdym poszczególnym oddziale w sieci, aby wiedzieć jak rozwijają się kadrowicze - zwrócił uwagę trener Kadry Polski FA U10 Tomasz Lechowicz. 

Oto lista powołanych na Turniej API CUP w Zakopanem! ⤵

<< wstecz dalej >>

udostępnij