Powołania Kadry Polski FA U11 na Turniej TRZUSKAWICA CUP w Nowinach

start / Aktualności

Powołania Kadry Polski FA U11 na Turniej TRZUSKAWICA CUP w Nowinach

Kadra Polski FA U11 rozpoczyna sezon z przytupem! Najlepsi zawodnicy z rocznika 2013 w sieci Football Academy udadzą się na bardzo prestiżowy turniej TRZUSKAWICA CUP, który co roku przyciąga do siebie najlepsze akademie piłkarskie z całej Europy. Cieszymy się, że jesteśmy zapraszani na tak renomowane zawody. 

W 2020 roku z inicjatywy panów Tomasza Wilmana oraz Tomasza Popieli powstał pomysł zorganizowania turniejów piłki nożnej dla dziewczynek oraz chłopców. Na miejsce rozgrywek wybrano niezwykle funkcjonalne obiekty sportowe będące własnością gminy Sitkówka-Nowiny. Na czas trwania zawodów jego uczestnicy zakwaterowani zostaną w ekskluzywnym **** Hotelu Binkowski, który zapewni każdemu z uczestników dodatkową atrakcję w swoich basenach tropikalnych.

Organizatorami turnieju są Tomasz Wilman - były trener Korony Kielce, laureat brązowej nagrody UEFA w kategorii najlepszy lider oraz Tomasz Popiela, który od kilku lat prężnie działa w środowisku piłki dziecięcej. Panowie organizują prestiżowe międzynarodowe turnieje tj.  Sokolik Cup, Stal Rzeszów Steel Cup, Bellsport Cup czy API Cup, w których każdego roku występuje ponad 7 tysięcy chłopców z klubów całej Europy, m.in. Liverpoolu, Chelsea Londyn, Juventusu Turyn, FC Porto czy Atletico de Madrid.

Na zawody, które odbędą się już 23 września wybierze się niezwykle utalentowana Kadra Polski FA U11. Podopieczni trenerów Arkadiusza Kwelli i Patryka Kukli jak zawsze z wielkimi ambicjami postarają się o jak najlepszy wynik na prestiżowym turniej TRZUSKAWICA CUP! 

Oto powołani zawodnicy! ⤵

<< wstecz dalej >>

udostępnij