POWRÓT DO TRENINGÓW !!!

start / Aktualności

POWRÓT DO TRENINGÓW !!!

Drodzy Rodzice,

w związku z zaistniałą możliwością powrotu częściowego do treningów opracowujemy nowy harmonogram treningów na miesiąc maj.

Niestety nie będą to jeszcze typowe treningi 90 minutowe w grupach kilkunastoosobowych, tylko 60-minutowe w 5-cio osobowych grupach plus trener. Mamy świadomość, że nie będzie to powrót do typowych właściwych treningów naszej akademii, dlatego zajęcia te nie będą obowiązkowe, ale będą płatne - 20 zł/za trening. W tym miejscu informujemy, że odrobienie części marca nastąpi w momencie kiedy wrócimy już do właściwych regularnych treningów, aby każdy mógł z nich skorzystać, co będzie wg nas sprawiedliwym rozwiązaniem.

Przygotowywany nowy harmonogram zapisowy na maj, da możliwość zapisania swojego dziecka na dowolnie wybrane 2 treningi w tygodniu w danej kategorii wiekowej, ale w ograniczonej ilości 5 osób w grupie.

Mamy sygnały od rodziców, że istnieje możliwość trenowania również w godzinach porannych. Uważamy, że jest to dobre rozwiązanie, które da możliwość trenowania większej ilości dzieci.

Dlatego prosimy o zwrotną - wstępną !!! informację SMS od Was na numer tel.784455840 kto byłby zainteresowany treningami porannymi w przedziale godz.10.00 - 13.00. Chcielibyśmy, aby z tej możliwości skorzystały przede wszystkim dzieci przedszkole i z klas 1-3.

Prosimy o przesłanie informacji - jeszcze raz nadmieniam wstępnej i niezobowiązującej - kto byłby chętny do trenowania w godzinach dopołudniowych do jutra do godz.10.00.

/TEAM FA B-B/

<< wstecz dalej >>

udostępnij