Poznaj naszych Partnerów

start / Aktualności

Poznaj naszych Partnerów

U21.PL (www.u21.pl) jest to serwis społecznościowy w całości poświęcony młodzieżowej piłce nożnej. Serwis pojawił się w sieci równo rok temu i w krótkim czasie zdobył sporą popularność wśród szerokiej grupy użytkowników, głównie młodych piłkarzy, trenerów i rodziców z całej Polski.

 

Tutaj młodzi zawodnicy, aktywnie uczestniczący w cotygodniowych rozgrywkach piłkarskich na bieżąco mogą śledzić przebieg wydarzeń w swojej klasie rozgrywkowej. Również liczni fani piłki nożnej w jednym miejscu znajdą informacje z piłkarskich lig młodzieżowych. Dzięki specjalnie przygotowanym aplikacjom z terminarzami i tabelami rozgrywek każdy może przesyłać wyniki, podawać składy, strzelców bramek, a także załączyć zdjęcia i dodać komentarz do meczu.

Misją serwisu jest przyczynianie się do rozwoju młodzieżowej piłki nożnej, a jego ideą promocja młodych piłkarzy. - Dzięki U21.PL chcemy również odkrywać zdolności i talenty wśród młodych zawodników, a następnie poprzez różnego rodzaju akcje i działania skutecznie wspierać ich rozwój - mówi Maciej Chmielewski, jeden z twórców serwisu.

Ponadto na U21.PL znajdziecie liczne konkursy z odjazdowymi nagrodami, zapowiedzi i relacje z piłkarskich imprez i turniejów, porady dla młodych piłkarzy i trenerów, bieżące aktualności z rozgrywek i klubów, zdjęcia i wideo, skróty meczów, bramki i ćwiczenia treningowe.

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij