Poznaliśmy Wirtualnego Mistrza Polski Football Academy 2020

start / Aktualności

Poznaliśmy Wirtualnego Mistrza Polski Football Academy 2020

Po 26 dniach wymagających zmagań w ramach Wirtualnych Mistrzostw Polski Football Academy 2020, wyłoniliśmy zwycięzcę rozgrywek! Mistrzem Polski został ośrodek Football Academy Leszno, który po pasjonującym pojedynku finałowym pokonał drużynę Lech Poznań Football Academy Dziewczyny. Obie drużyny zgromadziły w tym meczu łącznie ponad 4500 reakcji! 

Śmiało możemy powiedzieć, że podczas planowania tych rozgrywek nawet w najśmielszych wyobrażeniach, nie spodziewaliśmy się takiego zaangażowania i niewątpliwego sukcesu całego turnieju. Próg 10 reakcji dla jednego zdobytego gola okazał się dla Was drodzy kibice przysłowiową bułką z masłem! Przyznamy się, że nasze pierwsze założenia były zdecydowanie wyższe, ale baliśmy się niskich wyników rozgrywanych spotkań. Nie doceniliśmy Was!

Już w rozgrywkach grupowych wyniki w większości były dwucyfrowe, a to co działo się w fazie pucharowej przejdzie do historii. W sumie ponad 1700 goli od 1/8 finału musi zrobić wrażenie na każdym i prowadzić do tylko jednego wniosku - Football Academy ma najlepszych kibiców na świecie! Rozgrywki napisały wiele wspaniałych historii, ale prawdopodobnie najciekawszą z nich jest pojedynek pomiędzy brązowym medalistą #WMPFA - FA Wałbrzych, a ośrodkiem FA Czeladź. Po czterech godzinach rywalizacji o awansie do kolejnej rundy przesądziła uwaga, jedna reakcja! Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach nie zabrakło kontrowersji, ale sędziowie po zasięgnięciu opinii z wozu VAR utrzymali decyzję i awansowali zespół z województwa dolnośląskiego. Reszta to już tylko historia.

Wszystkie te wydarzenie utwierdzają nas w przekonaniu, że warto należeć do rodziny Football Academy i uczestniczyć w przeżywaniu tych wspaniałych emocji! Jest ku temu idealna okazja, ponieważ trwają Dni Otwarte w Twoim mieście! 😉➡️ https://bit.ly/3gwokpC

Jak to w życiu bywa "wszystko co dobre, szybko się kończy". Kończą się również nasze Mistrzostwa, a my prezentujemy Wam kilka liczbowych ciekawostek, drabinkę fazy pucharowej oraz końcową klasyfikację turnieju. 

Serdecznie dziękujemy ośrodkom, które podjęły rękawicę i wzięły udział w rywalizacji oraz kibicom, bez których ten turniej nie były tak wspaniałym wydarzeniem! Ponownie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim pozostałym dziękujemy za walkę i zaangażowanie. To co, widzimy się za rok? 

<< wstecz dalej >>

udostępnij