Prasówka 16.03 - 22.03.2020

start / Aktualności

Prasówka 16.03 - 22.03.2020

Świat piłki nożnej praktycznie zatrzymał się w miejscu z powodu pandemii koronawirusa. Udało nam się jednak znaleźć kilka interesujących tematów z ubiegłego tygodnia, które powinny Was zainteresować. Zapraszamy do lektury! 

 

Jest decyzja w sprawie Euro!
Władze UEFA zdecydowały o przesunięciu o rok organizacji EURO 2020. Turniej, który zostanie rozegrany w 12 miastach 12 europejskich krajów rozpocznie się 11 czerwca 2021 roku i potrwa do 11 lipca 2021 roku. 

źródło: https://bit.ly/2WAUwAF

Dłuższa przerwa w ligowych rozgrywkach!
Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

źródło: https://bit.ly/2WCpqc7

Były piłkarz FASE Szczecin na terytorium mocno dotkniętym koronawirusem!
Gracjan Szyszka to aktualnie piłkarz włoskiego SPAL Ferrara, grającego w Serie A. Były piłkarz FASE ze względu na pandemię koronawirusa przebywa obecnie w rodzinnym Kołobrzegu i wykonuje jedynie codzienne ćwiczenia indywidualne. Pozbawiony jest kontaktu z futbolem, ale dotyczy to wszystkich piłkarzy w Europie – zarówno tych zawodowych, jak i grających na poziomie juniora.

źródło: https://bit.ly/2xkPsWs

TOP 10 książek o futbolu!
Żyjąc w zgodzie z akcją #zostańwdomu wszyscy posiadamy bardzo dużo wolnego czasu i momentami nie wiemy jak go wykorzystać. Nasza propozycja? Czytajmy! Zobaczcie jakie książki dostępne są w FA Shop pod tym linkiem -> https://bit.ly/2WA8ums. Niektóre pozycje znajdują się w wielu zestawieniach najlepszych futbolowych bestsellerów!

źródło: https://bit.ly/3dn8BYm

 

Jeśli przegapiliście odsyłamy do artykułu psychologa LPFA dr Łukasza Bojkowskiego o tym jak wspierać rozwój dziecka w domowych warunkach! https://www.footballacademy.pl/o-nas/aktualnosci/aktualnosci/jak-wspierac-rozwoj-mlodego-sportowca-w-domowych-warunkach/

<< wstecz dalej >>

udostępnij