Prestiżowe powołania na obóz Kadr Polski rozdane!

start / Aktualności

Prestiżowe powołania na obóz Kadr Polski rozdane!

Raz, dwa, trzy, cztery dni do wakacji! Sezon w FA powoli zmierza ku końcowi. Znamy już zwycięzców Turnieju Kadr Regionalnych, rozstrzygnęliśmy także IX Finał Mistrzostw Polski Football Academy, w którym triumfowały drużyny ze Stalowej Woli, Leszna i Legnicy, a przed nami zakończenie roku szkolnego! Co to oznacza? Już wkrótce ruszą półkolonie, obozy i wakacyjne wyjazdy z Football Academy Camps! 

Tegoroczna, bogata oferta piłkarskich obozów i półkolonii pozwala nam na swobodną decyzję dotyczącą terminu czy dogodnej lokalizacji na wymarzony wakacyjny wyjazd dla naszego dziecka. Morze, góry czy Mazury? Nie ma problemu. Jednak jest jeden obóz, na który nie można wybrać ani terminu, ani lokalizacji, a już tym bardziej nie można odmówić wyjazdu. To obóz Kadr Polski, na którym w jednym miejscu spotkają się najlepsi zawodnicy i zawodniczki Football Academy z roczników 2013, 2012 i 2011, którzy pod czujnym okiem trenerów reprezentacji przygotowywać się będą do nowego sezonu. 

Obszerny sztab szkoleniowy Kadr Polski FA składający się z trenerek Kadry Polski FA dziewcząt oraz trenerów Kadr Polski FA U-10, U-11, U-12 wspierany przez skautów Sportingu Clube de Portugal oraz głównego skauta FASE, przygotował powołania na obóz Kadr Polski FA, który odbędzie się między 14 a 20 sierpnia w Nieborowie. 

"W trakcie tak długiego i wymagającego sezonu nasi trenerzy, którzy wspierani byli przez specjalistów w dziedzinie skautingu, mieli bardzo dużo czasu, by wytypować najlepsze zawodniczki i najlepszych zawodników, którzy już w sierpniu w Nieborowie wezmą udział w niezwykłym obozie Kadr Polski. Jestem szczęśliwy, że udało nam się przygotować tak duży obóz, na którym poza najwyższym poziomem sportowym zawodników będziemy mieli okazję również skorelować ze sobą także trenerów wszystkich Kadr Polski FA oraz zaproszonych gości ze Sportingu Lizbona czy skauta i dyrektora sportowego Football Academy School of Excellence w Szczecinie. Takie spotkania zawsze prowadzą do bardzo ciekawych i rozwojowych wniosków." - powiedział dyrektor sportowy FA Szymon Mlynek, który również weźmie udział w obozie. 

Udział w obozie Kadry Polski Football Academy to gwarantowane 500 FA Coins w grywalizacji oraz unikatowa odznaka "Obozowicza Kadry Polski FA"

Pakowanie dziecka na obóz zawsze bywa stresujące. Najpierw planowanie, następnie wkładanie i wyciąganie rzeczy z torby, by upewnić się, czy na pewno wszystko tam włożyliśmy. Później z kolei trzy razy zastanawiamy się nad tym, czy spakowaliśmy wszystkie niezbędne rzeczy, by nasza pociecha podczas obozu była zabezpieczona na wszelkie ewentualności po to, by na koniec i tak nie czuć upragnionego spokoju. Sprawdź co spakować dziecku na obóz (kliknij). 

Komplet powołań na obóz Kadr Polski dostępny jest w artykule. 👇

<< wstecz dalej >>

udostępnij