PRZYPOMINAMY! MOŻESZ PRZEKAZAĆ 1,5% PODATKU NA FA BOLESŁAWIEC!

start / Aktualności

PRZYPOMINAMY! MOŻESZ PRZEKAZAĆ 1,5% PODATKU NA FA BOLESŁAWIEC!

Szanowni Rodzice, Dziadkowie, Sympatycy Football Academy Bolesławiec,

zachęcamy do wsparcia ciągłego rozwoju Football Academy Bolesławiec przekazując od tego roku swój 1,5% podatku na rzecz młodych adeptów piłki nożnej. Każdy może mieć swoją cegiełkę w nieustanym podnoszeniu poziomu organizacyjnego i szkoleniowego z myślą o najmłodszych piłkarzach, budując w nich pasję i radość z gry w piłkę nożną.

WYCHOWANIE PRZEZ SPORT

Football Academy Bolesławiec wychowuje i uczy gry w piłkę nożną wszystkie chętne dzieci od najmłodszych lat. Ta misja przyświeca nam od listopada 2012 roku, kiedy to w Bolesławcu odbył się pierwszy trening naszej szkółki piłkarskiej.

Jesteśmy organizacją sportową, która prowadzi szkolenie piłkarskie dla dzieci i młodzieży już od 4. aż do 14. roku życia. Dziś nie tylko wychowujemy piłkarzy, ale również dbamy o podnoszenie poziomu sportowego i organizacyjnego młodzieżowej piłki nożnej.

DLA KAŻDEGO

Przede wszystkim jednak staramy się robić wszystko, aby piłka nożna sprawiała radość każdemu. Nieważne, czy jesteś małym piłkarzem, który właśnie stawia swoje pierwsze piłkarskie kroki; rodzicem, który z dumą obserwuje swojego młodego sportowca z piłką przy nodze czy seniorem-amatorem, który piłkę nożną uprawia po pracy dla czystej przyjemności - najbardziej zależy nam na Twoim uśmiechu!

CELE NA PRZYSZŁOŚĆ

Naszym celem jest dalsza realizacja naszej misji oraz ciągły rozwój wszystkich gałęzi naszej działalności. Przekazując nam 1,5% Twojego podatku, wspierasz piłkarskie szkolenie dzieci i młodzieży w Bolesławcu!

Zachęcamy do przekazania 1,5% z podatku na UKS Football Academy Bolesławiec i wspieranie lokalnych inicjatyw, oraz przedsięwzięć!

Stowarzyszenie "Ziemia Bolesławiecka" nr KRS 0000163366, cel szczegółowy: Uczniowski Klub Sportowy Football Academy Bolesławiec

Zespół Football Academy Bolesławiec.

<< wstecz dalej >>

udostępnij