"Remisowa" sobota w Masłowie

start / Aktualności

"Remisowa" sobota w Masłowie

W sobote - 23 marca - nastapiła zmiana planów w naszych działaniach i zamiast odwołanego, ze względu na złe warunki atmosferyczne, turnieju Ajaks Cup w Częstochowie dla roczników 2000 i 2002, pojechalismy do Masłowa k. Kielc, gdzie chłopcy z roczników 2002 i 2004 rozegrali mecze towarzyskie z zespołami Orląt Kielce. Przy okazji dziękujemy za zaproszenie trenerowi Orląt - Robertowi Sitarzowi i czekamy na rewizyte w Jędrzejowie, ale miejmy nadzieje, że spotkamy się już na zielonej murawie, a nie w hali. Zawodnicy FOOTBALL ACADEMY Jędrzejów z rocznika 2002 rywalizowali w sobote ze swoimi rowieśnikami z Kielc, natomiast zawodnicy z rocznika 2004 grali z zespołem Orląt o rok starszym - chłopcami urodzonymi w 2003 roku. Każda z naszych drużyn rozegrała pięć spotkań , które trwały 1x15 minut, a chłopcy grali bez zmiany stron. Wszystkie wyniki oscylowały w okolicach remisów, a spotkania były bardzo zacięte i emocjonujące. Nasi zawodnicy dopingowani byli przez liczną grupe rodziców, którzy razem z zawodnikami i trenerami przyjechali na piekną i nową hale w Masłowie. Przy okazji dziękujemy Pani Ewie Wiewiór za przeniesienie o tydzień imprezy urodzinowej naszego "Arshawina", gdyż w innym wypadku zespół z rocznika 2004 mógłby być zdekompletowany. Jeszcze raz WIELKIE dzięki! Wszyscy chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, a na szczegolne wyróżnienie w swoich zespołach zasłużyli - Alek Maludziński z rocznika 2002 i Mateusz Borowiecki z rocznika 2004. Gratulacje!

Wyniki i strzelcy bramek (rocznik 2002):

ORLĘTA Kielce - FOOTBALL ACADEMY Jędrzejów

1:1  Bramka: Wiktor Blicharski

1:1 Bramka: Mateusz Strzeszkowski

1:0 Bramka: Bartek Celary

0:1

1:1 Bramka: Damian Bielecki

 

FA wystapił w składzie: Aleksander Maludziński - Bartosz Celary, Wiktor Blicharski, Mateusz Strzeszkowski, Mateusz Chodakowski, Sebastian Sadowski, Damian Bielecki, Karol Gacek, Jakub Szewczyk. Trener: Paweł Rybiński.

 

Wyniki i strzelcy bramek (rocznik 2004):

ORLĘTA Kielce - FOOTBALL ACADEMY Jędrzejów

0:0

0:2

1:2 Bramka: Dawid Kośmider

1:2 Bramka: Kacper Żabka

0:1

 

FA wystąpił w składzie: Konrad Wójcik - Mateusz Borowiecki, Dawid Kośmider, Kacper Żabka, Paweł Szczepanski, Konrad Wiewiór, Karol Mignano, Maciej Schab, Mikołaj Iwański. Trener: Karol Smorąg.

 

 

Na zdjęciu: Wyróżniający się zawodnik z rocznika 2002 - bramkarz Aleksander Maludziński.

<< wstecz dalej >>

udostępnij