Relacja z Bolton Camp 2013 Płock

start / Aktualności

Relacja z Bolton Camp 2013 Płock

Aż 14 zawodników zawodników oraz 2 trenerów z Football Academy Leszno wzięło udział w tej edycji Bolton Camp, który odbył się w Płocku. Zawodnicy mieli okazje wziąć udział w 4 sesjach treningów, które poprowadzili trenerzy z Anglii z klubu Bolton Wanderers F.C. Dominowały w nich nauka prowadzenia piłki, zwodów oraz gry 4x4 i 6x6. W czasie gdy zawodnicy odpoczywali w Hotelu trenerzy odbywali szkolenia, które prowadził David Bailey - szef Bolton Wanderers International Soccer Schools. Tematyką zajęć było m.in. profilowanie zawodników.

Po trzech wyczerpujących dniach przyszedł czas na podsumowanie Bolton Camp 2013 , wręczenie certyfikatów trenerom oraz wszystkim zawodnikom. Były też wyróżnienia. Dwa z nich trafiły do naszych zawodników, którzy zostali wybrani do najlepszej 12 Bolton Camp i na koniec rozegrali pokazowy mecz z Reprezentacją Polski U-10 Football Academy.

Podsumowując Bolton Camp 2013 dla dzieci to bardzo duża dawka pozytywnych emocji, możliwość trenowania pod okiem wspaniałych szkoleniowców oraz nabycie nowych umiejętności. Dla trenerów natomiast to możliwość podpatrywania trenerów, jednych z najlepszych w swoim fachu, podnoszenie swoich kwalifikacji oraz duża dawka wiedzy, która na pewno zaprocentuje w przyszłości. Do zobaczenia w październiku na kolejnej edycji Bolton Camp, która tym razem odbędzie się we Wronkach.

<< wstecz dalej >>

udostępnij