Rodzicu - zarejestruj się na stronie FA Koszalin!

start / Aktualności

Rodzicu - zarejestruj się na stronie FA Koszalin!

 

Z dumą witamy Państwa w nowym serwisie Football Academy!

Nasz zespół przygotował dla Państwa iście piłkarski portal, dzięki któremu będą mogli Państwo nie tylko śledzić bierzące wydarzenia w Państwa oddziale Football Academy, ale także dowiedzieć się co dzieje się w naszych akademiach na terenie całej Polski!

Oczywiście, nie tylko charakter informacyjny ma nowa strona Football Academy - jej zadaniem jest być interaktywnym narzędziem, dzięki któremu, będą mogli Państwo korzystać ze wszystkich atrakcji jakie oferuje Państwu Football Academy oraz integrować się ze wszystkimi osobami będącymi częścią naszego projektu tj. managerowie, trenerzy, a przede wszystkim - rodzice naszych małych piłkarzy oraz wszyscy sympatycy FA. 

Gorąco zachęcamy Państwa do rejestracji w serwisie Football Academy, aby już teraz cieszyć się z jego pełnej funkcjonalności!

Rejestracji dokonać można w prosty sposób, korzystając z formularza umieszczonego w górnej części strony (button: zarejestruj się). Nasz zespół cały czas pracuje nad wprowadzeniem kolejnych użyteczności - i tak w niedługim czasie będą mogli Państwo dokonywać opłat za treningi FA przez naszą stronę www czy umawiać się na wspólne granie w piłkę nożną z innymi sympatykami Football Academy. 

Celem ułatwienia korzystania, z i tak mocno intuicyjnego serwisu (staraliśmy się aby był on możliwie najprostszy w obsłudze przy zachowaniu mnogości opcji i funkcjonalności) wprowadzamy tzw. "Lekcje korzystania z serwisu" dzięki którym będą mogli Państwo poczuc się znowu jak w szkole ;) Lekcje, a w zasadzie wykłady, będą odbywać się (czytaj: będą publikowane) na naszej stronie internetowej poprzez artykuły globalne (główne okno informacyjne serwisu).

<< wstecz dalej >>

udostępnij