Rozmowa z trenerem kadry regionalnej Arkadiuszem Kwella

start / Aktualności

Rozmowa z trenerem kadry regionalnej Arkadiuszem Kwella

🔵 𝐆𝐫𝐚𝐭𝐮𝐥𝐮𝐣ę 𝐧𝐨𝐰𝐞𝐣 𝐫𝐨𝐥𝐢 𝐰 𝐬𝐭𝐫𝐮𝐤𝐭𝐮𝐫𝐚𝐜𝐡 𝐅𝐀. 𝐉𝐚𝐤𝐢𝐞 𝐩𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐞 𝐰𝐫𝐚ż𝐞𝐧𝐢𝐞 𝐩𝐨 𝐳𝐠𝐫𝐮𝐩𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐮?

⚪️ Dziękuję. Bardzo fajna grupa, wysoki poziom umiejętności technicznych. Wszyscy wiedzieli po co przyjechali i starali się pokazać z jak najlepszej strony.

🔵 𝐃ł𝐮𝐠𝐨 𝐳𝐚𝐬𝐭𝐚𝐧𝐚𝐰𝐢𝐚ł𝐞ś 𝐬𝐢ę 𝐧𝐚𝐝 𝐩𝐫𝐨𝐩𝐨𝐳𝐲𝐜𝐣ą 𝐨𝐛𝐣ę𝐜𝐢𝐚 𝐤𝐚𝐝𝐫𝐲?

⚪️ Tak naprawdę od samego początku, gdy tylko się dowiedziałem - chciałem spróbować. Myślę, że każdy trener chciałby pracować z najlepszymi zawodnikami. Uważam to za krok w przód w mojej trenerskiej karierze.

🔵 𝐉𝐚𝐤𝐢 𝐦𝐚𝐬𝐳 𝐩𝐥𝐚𝐧 𝐧𝐚 𝐤𝐚𝐝𝐫ę 𝐢 𝐳𝐠𝐫𝐮𝐩𝐨𝐰𝐚𝐧𝐢𝐚?

⚪️ W kadrze chciałabym poprzez zgrupowania, gry kontrolne, turnieje dotrzeć do wszystkich najlepszych zawodników,( jak da radę to nie tylko do tych należących do struktur FA), przekazać im swoją wiedzę i doświadczenie oraz wypromować i przygotować do gry w Reprezentacji Polski FA.

🔵 𝐂𝐳𝐲 𝐰ś𝐫ó𝐝 𝐩𝐨𝐰𝐨ł𝐚𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐳𝐚𝐰𝐨𝐝𝐧𝐢𝐤ó𝐰 𝐩𝐨𝐣𝐚𝐰𝐢ł 𝐬𝐢ę 𝐧𝐚𝐬𝐭ę𝐩𝐜𝐚 𝐑𝐨𝐛𝐞𝐫𝐭𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨?

⚪️ Na tym etapie ciężko powiedzieć, który z nich stanie się profesjonalnym piłkarzem, ale kilku zawodników zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie. My staramy się dać im szansę na pokazanie swoich umiejętności, a reszta zależy już od nich samych. Wszystko zależy od tego jak będą pracować na treningach. Tylko ciężką pracą i odpowiednim podejściem można dojść do celu jak w przypadku Roberta Lewandowskiego.

𝐃𝐳𝐢ę𝐤𝐮𝐣𝐞𝐦𝐲 𝐳a rozmowę 𝐢 ż𝐲𝐜𝐳𝐲𝐦𝐲 𝐩𝐨𝐰𝐨𝐝𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚 𝐰 𝐝𝐚𝐥𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐩𝐫𝐚𝐜𝐲 🙂

<< wstecz dalej >>

udostępnij