RUSZA GOALKEEPERS ACADEMY!

start / Aktualności

RUSZA GOALKEEPERS ACADEMY!

Drodzy Przyjaciele FA,

Z wielką przyjemnością i dumą pragniemy poinformować Was o unikatowym w skali naszego kraju przedsięwzięciu – powołaniu przez Football Academy do życia, sieci elitarnych szkółek bramkarskich – Goalkeepers Academy.  Szkółki przeznaczone są dla zawodników w wieku od 4 do 12 i od 13 do 18 lat. Takiej inicjatywy pod względem jakościowym i merytorycznym dla bramkarzy jeszcze nie było!

GK Academy bazuje na innowacyjnym systemie szkolenia stworzonym przez centralny Dział Sportu pod przewodnictwem Marka Dragosza - uznanego, światowej klasy specjalisty w dziedzinie bramkarstwa. System jakiego jeszcze nikt w Polsce, a nawet Europie nie stosował. Podczas zajęć będziemy korzystać ze specjalistycznego, najwyższej klasy sprzętu. Z naszymi podopiecznymi będziemy dzielić się piłkarską pasją, zachęcać do treningu bramkarskiego i w odpowiedni sposób wykorzystywać potencjał każdego z nich. W GK Academy będziemy trenować w grupach ośmioosobowych przy asyście dwóch trenerów. Tradycyjnie stawiamy na jakość – najlepsi trenerzy, doskonale przygotowane obiekty treningowe oraz wyniki szkoleniowe to dla nas priorytet.

Goalkeepers Academy jest częścią Football Academy, co gwarantuje pełen profesjonalizm zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Szkółki będą działać niezależne, lecz ściśle ze sobą współpracować np. szkoląc bramkarzy FA. Pierwsze 4 ośrodki GKA otwierają się z początkiem maja w Warszawie, Krakowie, Opolu i Szczecinie. Kolejne już we wrześniu!

Zapisy już ruszyły, wszelkie informacje na www.gkacademy.pl – zapraszamy wszystkich podopiecznych Football Academy oraz osoby, które do tej pory nie były częścią naszej akademii. Istnieje oczywiście możliwość trenowania w FA i GKA jednocześnie.

We are the Goalkeepers!

<< wstecz dalej >>

udostępnij