Ruszają zapisy do X edycji Mistrzostw Polski Football Academy

start / Aktualności

Ruszają zapisy do X edycji Mistrzostw Polski Football Academy

Trzy kategorie wiekowe, dwadzieścia cztery drużyny, osiemdziesiąt cztery mecze, dwieście osiemdziesiąt trzy strzelone gole i trzech nowych mistrzów Polski - to liczby IX Finału Mistrzostw Polski Football Academy, który jest już historią. Już jutro wraz ze startem nowego sezonu ruszają zapisy do jubileuszowej i niepowtarzalnej X edycji tej imprezy. 

W mistrzostwach Polski sezonu 2022/23 wystąpią drużyny w trzech kategoriach wiekowych - U9 z debiutującym rocznikiem 2014, U10 z docelowym rocznikiem 2013, w którym tytułu bronić będzie FA Stalowa Wola oraz w kategorii U11 (2012), w której o kolejny puchar powalczy obrońca tytułu i multi medalista tej imprezy z Leszna.

Zapisy do etapu mikroregionalnego X Mistrzostw Polski Football Academy rozpoczną się już jutro tj. w czwartek 1 września 2022 roku i potrwają do końca miesiąca tj. do piątku 30 września włącznie.

W nadchodzącym sezonie liczymy na rekordową frekwencję i udział kilkuset drużyn, które staną do walki o miano tej najlepszej. Całość rozgrywek już od etapu mikroregionalnego objęta jest szerokim skautingiem, w który zaangażowani są trenerzy Kadr Regionalnych i Kadr Polski Football Academy, skauci FASE oraz skauci Sportingu Clube de Portugal. Mistrzostwa Polski Football Academy są jednym z najważniejszych etapów selekcji do Kadr Polski FA. Nie przegapcie okazji na to, by znaleźć się w ich notesach. 

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz warunki udziału w imprezie mistrzowskiej otrzymają Managerowie oddziałów Football Academy. 

<< wstecz dalej >>

udostępnij