RUSZYŁA STRONA FA JĘDRZEJÓW!

start / Aktualności

RUSZYŁA STRONA FA JĘDRZEJÓW!

Trochę to trwało, ale w końcu ruszyła - długo oczekiwana - oficjalna strona internetowa FOOTBAL ACADEMY Jędrzejów. Jak zauważuliście już w ostatnim tygodniu na owej stronie zaczęły pojawiać się newsy dotyczące naszej Akademii. Czas więc przedstawić Wam moi drodzy - zarówno zawodnicy jak i rodzice - co ciekawego będziecie mogli tutaj znaleźć, czego się dowiedzieć i czy warto będzie od czasu do czasu odwiedzic nasz portal.

Informacje na stronie będą poświęcone wszystkiemu co jest i będzie związane z FA Jędrzejów. Przede wszystkim będziemu tu zamieszczali bieżące informacje z życia Akademii. Wszelkiego rodzaju wydarzenia, wyjazdy na mecze, turnieje, relacje ze spotkań, w którch będą brali udział nasi zawodnicy - tego wszystkiego będziecie się mogli dowiedzieć z niniejszej strony. W miarę możliwości postaramy się zamieszczać tu nie tylko opisy takich wydarzeń, ale również zdjęcia, filmy z imprez, itp. Jednocześnie mamy ogromną prośbę do rodziców (Wy na turniejach zawsze macie aparaty fotograficzne!), by ciekawsze fotografie zrobione przez Was na takich imprezach przesyłać na e-mail trenerów grup, do których uczęszczają Wasze pociechy.

W dziale treningi znajdziecie informacje o miejscu i czasie prowadzonych przez nas treningów, jednak każda zmiana terminu, godziny lub miejsca, będzie na bieżąco umieszczana w dziale aktualności. Również tutaj będziemy Was - rodzice i zawodnicy - informować o wszelkiego rodzaju spotkaniach, planowanych działaniach, pomysłach i innych zamiarach wprowadzania zmian i ciągłego ulepszania funkcjonowania naszej Akademii. Jednocześnie jeżeli ktos z Was ma jakieś pomysły dotyczące rozwoju - nie tylko strony internetowej - lecz także funkcjonowania zespołu, jesteśmy gotowi do wysłuchania Waszych pomysłów. Postaramy się również, by na stronie internetowej co jakis czas pojawiały się ciekawe artykuły dotyczące piłki nożnej i wszystkiego co jest związane z tą dyscypliną sportu.

Będziecie tu również mogli sprawdzać kto z zawodników będzie w najbliższych dniach obchodził (i które?) urodziny! W tym miejscu, warto chłopcy pomyśleć, o miłej niespodziance dla jubilata. Chóralne odśpiewanie "Sto lat" przed czy po treningu na pewno wprawi każdego z Was w dobry humor!

A więc! Odwiedzajcie strone często i zachęcajcie innych do jej odwiedzania, bo zapowiada się ciekawie i nigdy nie wiadomo co możecie tu znaleźć.

<< wstecz dalej >>

udostępnij