RUSZYŁY ROZGRYWKI LIGOWE OZPN LESZNO

start / Aktualności

RUSZYŁY ROZGRYWKI LIGOWE OZPN LESZNO

W tym roku w rozgrywkach ligowych Football Academy Leszno reprezentować będzie aż 6 drużyn:

- dwie w lidze Orlików (rocznik 2003 oraz 2004)

-dwie w lidze Żaków (rocznik 2005 trenera Kamila oraz 2005 trenera Damiana)

-dwie w lidze Bambinis (rocznik 2006 oraz 2007/2008)

W ostatni czwartek w pierwszej kolejce ligi żaków odnieśliśmy komplet zwycięstw.

Sarnowianka Sarnowa – Football Academy Leszno I  0-19

Drużyna Football Academy Leszno I wyjechała na mecz do Sarnowej, gdzie wygrała bardzo wysoko z miejscową Sarnowianką 19-0. Najskuteczniejszym zawodnikiem w tym dniu okazał się Mikołaj Kaźmierowski, który strzelił aż 7 bramek, a największą ilością asyst (sześć) popisał się jego brat Jakub. Warto wspomnieć, że był to debiut chłopaków w barwach Football Academy Leszno, którzy przeszli do naszej drużyny z Juniora Drobnin. Lepszego debiutu nie można sobie wymarzyć. Życzymy dalszych sukcesów.

GKS Krzemieniewo – Football Academy Leszno II  3-4

Drużyna Football Academy Leszno II trenera Damiana Bartkowiaka rozegrała mecz wyjazdowy z GKS-em Krzemieniewo. Po niezwykle dramatycznym meczu zwyciężamy 4-3. Od początku mecz układał się po naszej myśli, jako pierwsi strzelamy gola, a po pewnym czasie wychodzimy na prowadzenie 3-1. Wydawało się że mecz będziemy kontrolować już do końca jednak, jak to często bywa w dziecięcej piłce, losy meczu nagle się odwróciły i gospodarze doprowadzają do remisu 3-3  powoli przejmując inicjatywę. W tym momencie nasza drużyna pokazuje charakter i strzela 4 gola dającego 3 punkty.

<< wstecz dalej >>

udostępnij