RUSZYŁY ZAPISY NA OBÓZ W MIEDZYZDROJACH !!!

start / Aktualności

RUSZYŁY ZAPISY NA OBÓZ W MIEDZYZDROJACH !!!

⛵⛵ Zapraszamy na PIŁKARSKI OBÓZ w MIĘDZYZDROJACH ⛵⛵

Ośrodek Wczasowy STILO znajduje się zaledwie 30 metrów od dużej i bezpiecznej plaży oraz 600 metrów od obiektów treningowych (pełnowymiarowe boisko na stadionie miejskim). Drodzy Rodzice, zadbamy o integrację i edukację Waszych dzieci i Naszych zawodników rozwijając umiejętności piłkarskie, dbając o rozwój osobisty, nie pomijając dobrej zabawy.⚽Podczas obozu piłkarze będą mieli okazję:

🔸brać udział w codziennych treningach piłkarskich,

🔸porannym rozruchu oraz treningach teoretycznych,

🔸wziąć udział w zajęciach ze specjalistą z psychologii sportowej,

🔸uczestniczyć w warsztatach z zakresu diety sportowca,

🔸wziąć udział w sparingach,

🔸przejść trasy w parku linowym,

🔸odwiedzić Oceanarium Międzyzdroje,

🔸wziąć udział w licznych konkursach i zabawach.

👉Dla każdego zawodnika został przygotowany pakiet:

👕koszulka,

🍼bidon,

📋certyfikat.

💙Wiedząc jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo dziecka, zapewniamy, że każdy zawodnik objęty jest ubezpieczeniem NNW oraz PZU Sport, obóz zgłaszany jest do kuratorium oświaty, kadra (trenerzy FOOTBALL ACADEMY BOLESŁAWIEC i LWÓWEK ŚLĄSKI) posiada odpowiednie kwalifikacje wymagane przez prawo polskie.

🙏🏻Rodzicu, doceniamy zaufanie jakim nas obdarzasz, powierzając nam opiekę nad swoim dzieckiem dlatego najważniejszą rzeczą dla nas jest BEZPIECZEŃSTWO, tak jak na poprzednich ponad dziesięciu obozach organizowanych przez FACAMPS i FOOTBALL ACADEMY BOLESŁAWIEC/LWÓWEK ŚLĄSKI !!!

📝Zapisy i szczegółowe informacje na stronie obozowej pod linkiem poniżej:

Obóz w Międzyzdrojach dedykowany jest dla zawodników urodzonych w latach 2014-2008 zarówno z Football Academy Lwówek Śląski oraz dla dzieci spoza szkółki.

<< wstecz dalej >>

udostępnij