Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

start / Aktualności

Spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Szanowni Państwo!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam radości jak po zwycięskim golu w 90 minucie, szczęścia jakiego doświadcza bramkarz, gdy piłka odbija się od słupka jego bramki i spokoju jak u Roberta Lewandowskiego przy wykonywaniu rzutów karnych. Życzymy, aby podczas rodzinnego śniadania podania białej kiełbasy zawsze trafiały do żurku, a dośrodkowania jajek do majonezu kończyły się skuteczną akcją. Nie zapominajmy o maśle, które musi kryć świeże pieczywo „na plaster”.

Niech przy stole dominują pisanki koloru niebieskiego, przypominając Wam o Football Academy. Jednak najważniejszą częścią niedzielnego świętowania powinna być wspólna, rodzinna aktywność fizyczna, bo sport to zdrowie, a zdrowie jest najważniejsze. 

Życzymy, aby ten czas napełnił Wasze serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności. Niech Wasza miłość do piłki nożnej kwitnie w takim tempie jak dotychczas, a powrót do wspólnych treningów z Football Academy nastąpi w mgnieniu oka! Wszystkiego dobrego!

Rodzina Football Academy

<< wstecz dalej >>

udostępnij