start / Aktualności

Sprawdź jak łatwo zapisać się do szkółki Football Academy!

Pełną parą pędzą nabory do szkółek Football Academy w całej Polsce! Otrzymujemy od Was wiele pytań, jednak jedno z nich, pojawia się na naszych skrzynkach częściej niż inne - "Jak mogę zapisać się do szkółki w moim mieście?". Spieszymy z odpowiedzią!

Cały proces zapisu do szkółki Football Academy w jednej z prawie 150 lokalizacji w Polsce jest łatwy i przyjemny, a co więcej został w całości zawarty na poniższej grafice. Wystarczy, że będziecie postępować krok po kroku, zgodnie z opisem i cała operacja z pewnością zakończy się sukcesem! Podpowiadamy też, że dwa pierwsze treningi są bez żadnej konsekwencji i dopiero po nich możecie zdecydować czy chcecie związać się z oddziałem FA na dłużej.

Sami widzicie jakie to proste. Po dokonaniu zapisu skontaktuje się z Tobą Manager Ośrodka i przekaże dalsze wskazówki!

W trosce o Wasz komfort podajemy Wam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1. Szkółka otwarta jest także dla dziewczynek

2. Dziecko, które nie ma jeszcze 4 lat również może dołączyć do FA, ponieważ ta granica wieku jest umowna. Najważniejsze jest, na jakim etapie rozwoju fizycznego jest dziecko i czy poradzi sobie w zajęciach. Przypominamy o możliwości podjęcia zajęć w https://footballbaby.pl/.

3. Nie ma możliwości płacenia za zajęcia gotówką! Po podjęciu decyzji o regularnym uczestnictwie w treningach wystawiona zostanie faktura pro-forma, którą otrzymacie Państwo drogą mailową na adres podany w zgłoszeniu. Równocześnie z wiadomością elektroniczną wysłany zostanie SMS z potwierdzeniem wystawienia pro-formy.

Więcej podstawowych informacji znajdziecie tutaj: https://footballacademy.pl/kontakt/faq/

<< wstecz dalej >>

udostępnij