Wybierz

start / Aktualności

Terminarz treningów wiosna/lato 2012

Terminarz treningów wiosna/lato 2012

Od 1 kwietnia treningi Football Academy Piła będą odbywały się na Orliku przy Zespole Szkół nr 2, ul. Królowej Jadwigi 2. Orlik jest nowopowstałym obiektem, oddanym do użytku w marcu br. Poniżej znajduje się rozpiska treningów dla poszczególnych grup.

 

 

 

Grupa A (2000/2002):

poniedziałek 17:30- 19:00

piątek 17:30- 19:00

 

Grupa B (2002/2003):

poniedziałek 16:00- 17:30

środa 17:30- 19:00

 

Grupa C (2004/2005):

poniedziałek 16:00- 17:30

środa 17:30- 19:00

 

Grupa D (2005):

poniedziałek 17:30- 19:00

środa 16:00- 17:30

 

Grupa E (2006/2008):

środa 16:00- 17:30

piątek 17:30- 19:00

 

Po półrocznej pracy dzieci podczas treningów, a następnie konsultacjach z trenerami grupy zostały nieznacznie zmienione. Dzieci zostały przydzielone do grup, odpowiadających nabytym już umiejętnościom.

 

 

  Gr A 2000-2002 
   
1 Tobiasz Tonn
2 Przemysław Fenske
3 Michał Gładysz
4 Mateusz Lipiak
5 Mateusz Wacek
6 Oliwia Filut
7 Marcin Blechacz
8 Maks Fiałkowski
9 Bartek Krawiś
10 Filip Kowalski
11 Jerzy Krasoń
12 Kacper Szplitt
13 Szymon Stróżyński
14 Mateusz Wojtukiewicz
15 Dymitr Zdunek

 

 

  Gr B 2002/2003
   
1 Kacper Gruszczyński
2 Kuba Sobczak
3 Marceli Milachowski
4 Paweł Gos
5 Aleksander Kaczor
6 Szymon Pietraszak
7 Wiktor Pełechaty
8 Filip Grabarczyk
9 Adrian Michalak
10 Michał Molak
11 Hubert Kobusiński
12 Jakub Majewski
13 Dominik Bielawski
14 Mieszko Grabowski
15 Dominik Jagoda
16 Wiktor Pawełczak

 

 

  Gr C 2004/2005
   
1 Wiktor Kokoszyński
2 Robert Momot
3 Patryk Bednarski
4 Daniel Sawicki
5 Dawid Gos
6 Wiktor Dzidziul
7 Stanisław Zgaiński
8 Nikodem Balcewicz
9 Bartosz Durka
10 Franek Kanduła
11 Krzysztof Nowak
12 Jasiu Kokoszyński
13 Michał Lorenc
14 Piotr Rozmiarek
15 Maks Krogulski
16 Oskar Skwierczyński

 

 

  Gr D 2005
   
1 Franek Jaskólski 
2 Jakub Wachowiak
3 Maciej Kądziela
4 Jędrzej Komorowski
5 Jakub Król
6 Adrian Nowakowski
7 Tymoteusz Wróbel
8 Konrad Krzywicki
9 Jakub Giś

W przyszłym tygodniu odbędzie się rekrutacja dzieci z rocznika 2005. Najzdolniejsi adepci zostaną przyjęci do grupy D.

 

  Gr E 2006-2008 
   
1 Jasiu Kwiatkowski- Świgoń
2 Fabian Dytko
3 Maks Żybort
4 Maciej Chudy
5 Krzysztof Surdykowski
6 Maks Markowski
7 Jakub Pigłowski
8 Jasiu Grecki
9 Nikodem Maralewski

 

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij