To już ostatni tydzień niższej ceny na obozy z FA Camps!

start / Aktualności

To już ostatni tydzień niższej ceny na obozy z FA Camps!

Komu w drogę temu.. niższa cena! Wakacje za pasem, więc wszystkim, którzy nie zaplanowali jeszcze swoich wyjazdów przypominamy, że obniżone kwoty na obozy piłkarskie z Football Academy Camps obowiązują jeszcze tylko przez tydzień! 

Aż trzynaście różnych wakacyjnych kierunków w siedemnastu dogodnych terminach to tegoroczna bardzo bogata oferta naszych piłkarskich piłkarskich, które rozpoczną się już 25 czerwca w nadmorskim Ustroniu Morskim. W świetnie dopracowanym portfolio wyjazdów na nadchodzące lato znajdują się także między innymi Lidzbark, Kozienice, Licheń, a nawet Zakopane. Z pewnością każdy dopasuje ofertę do swoich wymagań, ale uwaga - część z tych obozów jest już WYPRZEDANA! 

W tym roku po raz pierwszy w naszej ofercie znalazł się wyjątkowy obóz dla rodziców i dzieci w Wądzyniu, stworzony specjalnie z myślą o projekcie Football Baby oraz najmłodszych dzieciach w Football Academy! 

NIE SAMYM TRENINGIEM PIŁKARZ ŻYJE

Wakacje z piłką nożną to często największe letnie marzenie dzieci. Obóz, na którym nasz młody adept piłki nożnej znajdzie się z ulubionymi koleżankami, kolegami i świetną kadrą trenerską to mieszanka idealna. Dwa, trzy treningi dziennie, wysiłek, praca nad sportową formą. Jednak czy same treningi to nie za mało? Oczywiście, że tak! Obozy piłkarskie z Football Academy Camps to nie tylko futbolowe zgrupowania, ale również ogromna moc dodatkowych atrakcji, która zadowoli nawet najbardziej wymagających obozowiczów i... ich rodziców. 

Szczegóły dotyczące atrakcji dodatkowych w wybranym przez siebie obozie znajdują się w ofercie na stronie Football Academy Camps (kliknij). Wśród nich między innymi wycieczka na Gubałówkę, bowling czy turniej Beach Soccera! 

 

JEDNAK OBÓZ TO PRZEDE WSZYSTKIM TRENING 

Decyzja podjęta, wakacje kupione. Co teraz? Trzeba się do nich dobrze przygotować - zarówno do warunków treningowych, jak i czasu spędzanego poza boiskiem piłkarskim. Mamy radę jak zrobić to dobrze i uniknąć niepotrzebnych nerwów. Przygotujcie chcecklistę i bądźcie pewni, że wszystko co powinno znajdzie się w torbie, którą Wasze dziecko zabierze ze sobą na wakacyjny wyjazd. 

Nasza kadra szkoleniowa jest doskonale przygotowana do każdego obozu, dlatego by ułatwić Wam załatwienie wszystkich spraw przygotowaliśmy specjalny artykuł o tym co spakować dziecku na obóz piłkarski (kliknij). 

To jak? Widzimy się na obozie? 

Poniżej znajdziesz pełną ofertę LATO 2023 - w niższej cenie tylko do 31 maja 👇

<< wstecz dalej >>

udostępnij