To już pewne, widzimy się na obozie!

start / Aktualności

To już pewne, widzimy się na obozie!

Z każdym kolejnym ciepłym dniem, coraz częściej myślimy o ulubionym czasie wszystkich zawodników – WAKACJACH!

Wszystko wskazuje na to, że na całe szczęście będziemy mogli spotkać się w komplecie na letnich obozach piłkarskich i bramkarskich. To wspaniała wiadomość, na którą wszyscy czekaliśmy!

Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas dostosowanie się do wymogów Ministerstwa Zdrowia, ale rzeczywistość w nowym reżimie sanitarnym jest nieunikniona i konieczna.

Możemy Państwa zapewnić, że dostosujemy się do wszystkich zaleceń, tak abyście Państwo ze spokojem myśleli o wypoczynku swoich dzieci.

Pierwsze obozy zaczynają się już pod koniec czerwca, a my przypominamy o niepowtarzalnej okazji skorzystania z cen First Minute obowiązujących do 31 maja 2020.

W tym roku z powodu wyjątkowej sytuacji, oferta First Minute specjalnie dla Państwa była przedłużana rekordową ilość razy. Mamy nadzieję, że dzięki temu możliwa była spokojna ocena rzeczywistości w jakiej się znajdujemy i podjęcie właściwej decyzji.

Zostało zaledwie 10 dni i tym razem jest to ostatnia szansa na zapisanie dziecka w najniższej cenie, na jeden z letnich obozów piłkarskich w szerokiej ofercie obozów Football Academy Camps.

Wszystkie terminy obozów wraz ze szczegółowymi informacjami znajdują się na stronie www.facamps.pl w zakładce OFERTA.

Przypominamy, że każdy zapis na letni obóz piłkarski i bramkarski objęty jest strategią bezpieczeństwa FA Camps, składającą się z 4 filarów, o których można dowiedzieć się więcej na blogu FA Camps: https://facamps.pl/blog/

Smutny czas izolacji społecznej mija, spotkajmy się więc w lecie na długo wyczekiwanym obozie i cieszmy się swoim towarzystwem!

<< wstecz dalej >>

udostępnij