"Trenuj z Mistrzem"

start / Aktualności

"Trenuj z Mistrzem"

"Trenuj z mistrzem" już po raz trzeci

dzisiaj, 17:03 Onet.pl

Szkoła bramkarska KeeperLeo wraz z UKS Football Academy organizuje kolejną edycję imprezy charytatywnej "Trenuj z mistrzem". W niedzielne popołudnie 5 czerwca na stadionie lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków w Opolu pojawią się czołowi polscy bramkarze.

Impreza ma już ponad dwuletnią tradycję. Do tej pory organizowana była w Opolu i Krakowie. "Trenuj z mistrzem" ma dać dzieciom radość i spełnienie marzeń obcowania z ich idolami. Młodzież i dzieci będą trenować wspólnie ze swymi mistrzami, przez cały czas trwania imprezie będzie towarzyszyć loteria dla dzieci oraz aukcja cennych pamiątek sportowych. Finałem będzie mecz, w którym jeden z zespołów stworzą dzieciaki a drugi… bramkarze.

W poprzednich latach w Krakowie i Opolu gościli m.in.: Marcin Juszczyk Mariusz Pawełek, Jan Mucha, Marcin Cabaj, Mateusz Bąk, Sebastian Nowak, Michal Pesković, Grzegorz Kasprzik, Krzysztof Pilarz, Adam Stachowiak, Aleksander Ptak, Piotr Lech, Łukasz Sapela, Radosław Cierzniak, Wojciech Skaba, Zbigniew Małkowski, Juraj Balaz, Matko Perdijić oraz trenerzy Mirosław Dreszer, Grzegorz Kurdziel, Robert Mioduszewski czy Paweł Primel, a także byli bramkarze - mistrz olimpijski z 1972 roku Hubert Kostka i Adam Piekutowski.

Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na budowę nowoczesnego ośrodka dla dzieci i młodzieży z porażeniem mózgowym przy ul. Szymanowskiego w Opolu realizowaną przez Fundację DOM. W ośrodku będą diagnozowane i rehabilitowane dzieci z kręgu zagrożenia niepełnosprawnością i niepełnosprawne od urodzenia.

<< wstecz dalej >>

udostępnij