Turniej Mikołajkowy Sławków-2012

start / Aktualności

Turniej Mikołajkowy Sławków-2012

 

Wczoraj nasza FA po raz pierwszy wzięła udział w turnieju piłkarskim. O Godzinie 9.00 czternastu młodych piłkarzy wsiadło do autokaru i wraz z opiekunami wyruszyliśmy do Sławkowa. Pierwsze emocje ,nerwy ,stres były odczuwalne już w drodze.Wystawiliśmy dwie drużyny 7 osobowe. Pierwsza drużyna wystąpiła pod nazwa Manchester City w składzie:
Jakub Grabowski
Michał Ślęzak
Eryk Karczewski
Bartosz Matera
Wiktor Urbańczyk
Wiktor Kłudziak
Karol Janoska.
Pierwsza rywalizacja z innymi drużynami,duża widownia i co najważniejsze nie wynik tu się liczył ale dobra zabawa. Każdy zawodnik dostał bułkę, wafelka oraz dwa soczki i tu była ogromna radość. Pierwsza Historyczną bramkę dla naszej FA Zawiercie zdobył Michał Ślęzak ale gratulacje należą się całemu naszemu zespołowi. Drugi nasz zespół wystąpił pod nazwą Hiszpania w składzie:
Biały Hubert
Dawid Sobczyk
Kacper Sacharczuk
Kacper Urbańczyk
Jakub Krzepkowski
Manierak Bartosz
Aleksander Labocha.
I znowu z trybun rozlegał się hałaśliwy doping dla naszych małych piłkarzy. Na zakończenie turnieju wszyscy dostali imienny dyplom oraz medal. Pragnę podziękować rodzicom którzy bardzo zaangażowali się w turniej,wspierali swoje pociechy po pierwszych występach i mam nadzieje iż na kolejnych turniejach również tak będzie. Zdjęcia z Turnieju dodam w późniejszym terminie. Jeszcze raz dziękujemy!!!
 
<< wstecz dalej >>

udostępnij