Turniej Mikołajkowy Staszów CUP 2013

start / Aktualności

Turniej Mikołajkowy Staszów CUP 2013

W sobotę 07.12.2013 reprezentacja Football Academy Busko-Zdrój  w składzie: Patryk Gadawski, Miłosz Jabłoński Jakub Kasperkowicz, Jakub Kwiecień, Filip Powroźnik, Franciszek Stefański ,Kacper Załęcki Patryk Śledź, Franciszek Jabłoński, Aleksander Szumilas, Karol Głowania, Mateusz Rodak, Erwin Mrożek, uczestniczyła w Turnieju Mikołajkowym Staszów CUP 2013.

 

 

 

 

 

 

 

Poza naszą drużyną  w turnieju brały udział drużyny:

Alit Ożarów

Baszta Rytwiany

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska

DAP Dębica

Korona Kielce

Orlęta Kielce

Pogoń Staszów

UKS Trójka Sandomierz

Baszta Rytwiany II

 

Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach do półfinałów awansowały dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. W rozgrywkach grupowych odnieśliśmy dwa zwycięstwa 1:0 z Basztą Rytwiany i 5:0 z Pogonią Staszów oraz dwie porażki 1:0 z Trójką Sandomierz i 2:0 z DAP Dębica. W meczu o 5 miejsce pokonaliśmy 1:0 Dąbrowie Dąbrowa Tarnowska. Najlepszym strzelcem naszej drużyny został Patryk Gadawski z wynikiem 4 bramek na koncie.

 

W turnieju uczestniczyli zawodnicy rocznika 2002 i młodsi. Natomiast trzon naszej drużyny stanowili zawodnicy rocznika 2003, którzy prezentowali się bardzo dobrze.

 

Na fakt godny uwagi zasługuje informacja iż podczas turnieju nasi zawodnicy nie faulowali przeciwnika ani razu.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Alit Ożarów

2.DAP Dębica

3. Trójka Sandomierz

4. Orlęta Kielce

5. Football Academy Busko-Zdrój

6.Dądrovia Dąbrowa Tarnowska

7.Korona Kielce

8. Baszta Rytwiany II

9.Baszta Rytwiany

10. Pogoń Staszów

Podziękowania dla wszystkich uczestników turnieju za sportową postawę i zachowanie fair play. Podziękowania szczególne dla pana Grzegorza Załęckiego, który pomagał trenerowi Jackowi Ćwikowi w opiece nad drużyną.

Foto-relacja z turnieju CZ. 1

http://footballacademy.pl/admin_galerie_1164.html

<< wstecz dalej >>

udostępnij