Turniej Mikołajkowy w Krapkowicach - Relacja

start / Aktualności

Turniej Mikołajkowy w Krapkowicach - Relacja

W dniu 25.11 na zaproszenie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Spiders” z Krapkowic, drużyna Football Academy z roczników 2004 i 2005 wzięła udział w „Turnieju Mikołajkowym”. Nasza drużyna rozpoczęła zmagania w grupie od zwycięstwa 5-0 nad drużyną OKiS-u Prószków (bramki: Sebastian Stypka x2, Mikołaj Śliwiński x2, sam.). Kolejnym przeciwnikiem była drużyna Spiders I Krapkowice, którą udało się pokonać również 5-0. W meczu tym na listę strzelców wpisało się pięciu zawodników: Szymon Sikorski, Dominik Bober, Kamil Moraczewski, Mikołaj Śliwiński i Bartek Garbacz. W ostatnim meczu grupowym drużyna Football Academy zmierzyła się z drużyną Stali Osowiec. Po bardzo zaciętym meczu pokonaliśmy ostatecznie drużynę z Osowca 3-0 (bramki: Bartek Garbacz x2, Szymon Sikorski). Ostatnim meczem turnieju była potyczka ze zwycięzcą drugiej grupy – MKS-em Gogolin.  Mecz obfitujący w wiele okazji bramkowych i ciekawych zagrań zakończył się wynikiem 2-1 dla naszej drużyny (bramki: Szymon Sikorski , Mikołaj Śliwiński).

Skład Football Academy Opole: Adam Frydel, Bartek Zarzycki, Mikołaj Śliwiński (4 bramki), Kamil Morawczewski (1 bramka), Dominik Bober (1 bramka), Szymon Sikorski (3 bramki), Sebastian Stypka (2 bramki), Bartek Garbacz (3 bramki), Patryk Kaszczyszyn.

Trener: Sebastian Żymła

<< wstecz dalej >>

udostępnij