Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Leszna 1.09.201

start / Aktualności

W turnieju piłkarskim dla dzieci z rocznika 2003 i młodszych organizowanym przez Football Academy Leszno oraz firmę Sporting o Puchar Prezydenta Miasta Leszna wzięło udział 6 zespołów. Trzy drużyny reprezentowane były przez zawodników gospodarzy czyli Football Academy Leszno, a stawkę uzupełniły trzy zaproszone drużyny: UKS Junior Drobnin ,UKS Skra Wielkopolska oraz Football Academy Legnica. Turniej rozpoczął się o godzinie 9 rano, a zakończył go o godzinie 16:30 Prezydenta Miasta Leszna Pan Tomasz Malepszy wręczeniem pucharów oraz medali. Turniej wygrała drużyna UKS Skra Wielkopolska odnosząc komplet 5 zwycięstw. Drugie miejsce przypadło Football Academy Leszno I (niebiescy). Brązowe medale wywalczyli natomiast piłkarze UKS Junior Drobnin którzy w karnych pokonali Football Academy Legnica.Najlepszym zawodnikiem turnieju został sześcioletni(!) Patryk Olejnik który jako obrońca zdobył aż 8 bramek.Gratulujemy wszystkim zespołom i dziekujęmy za wspólną zabawę.Zdjęcia dostępne w galerii oraz na Facebooku http://www.facebook.com/FootballAcademyLeszno