Turniej rocznika 2004 w Niemodlinie

start / Aktualności

Turniej rocznika 2004 w Niemodlinie

W niedzielę, 11 marca na zaproszenie niemodlińskiego oddziału Football Academy, nasz zespół składający się z zawodników grupy Owen i Lampard wzięła udział w II Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim o Puchar Burmistrza Niemodlina dla rocznika 2004 i młodszych. W imprezie startowało 12 zespołów takich jak Football Academy Niemodlin, Opole, Olkusz, Odra Opole, Stal Osowiec, Ajax Częstochowa, Gwiazda Ruda Śląska, Zagłębie Sosnowiec, Śląsk Wrocław, Piast Strzelce Opolskie. Nasz zespół z meczu na mecz powoli się rozkręcał w ostatecznym rozrachunku zajął wysokie 5 miejsce. Najlepszym bramkarzem imprezy wybrano naszego Szymka Wojakowskiego a Julian Półtorak zachwycił Mistrza Świata Freestyle Soccer Pawła Skórę i wybrany został Talentem Freestyle.

Wyniki:

FA Opole – Gwiazda Ruda Śląska 0:0

FA Opole – FA Niemodlin 1:1 ( Mikołaj Śliwiński)

FA Opole - Zagłębie Lubin 2:3 ( Julian Półtorak, Dawid Szczepaniak)

FA Opole – Odra Opole 0:0

FA Opole – Ajax Częstochowa 1:0 ( Mikołaj Śliwiński)

Mecz o 5-6 miejsce:

FA Opole – Śląsk Wrocław 1:0 (Julian Półtorak)

 

Skład Football Academy:

Szymek Wojakowski, Julian Półtorak (2), Sebastian Stypka, Dominik Bober, Mikołaj Śliwiński (2), Dawid Szczepaniak (1), Wiktor Lustig, Wojtek Piaseczny.

Trenerzy: Paweł Jędrzejewski, Sebastian Żymła

Klasyfikacja końcowa:

 1. Zagłębie Lubin
 2. Odra Opole I
 3. Zagłębie Sosnowiec
 4. Gwiazda Ruda Śląska
 5. Football Academy Opole
 6. Śląsk Wrocław
 7. Odra Opole II
 8. Football Academy Olkusz
 9. Football Academy Niemodlin
 10. Stal Osowiec
 11. Piast Strzelce Opolskie
 12. Ajax Częstochowa

 

Słowo od trenera:

Ogromne słowa podziękowania dla wszystkich RODZICÓW, za cierpliwość, wytrwałość oraz sportową postawę w trakcie turnieju. Myślę, że chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Przy odrobinie szczęścia ale również lepiej ustawionych celowników, moglibyśmy pokusić się o znacznie lepszy rezultat. Najważniejsze jednak jest to, że mogli sprawdzić swoje umiejętności na tle rówieśników z innych klubów w tym również tych Ekstraklasowych. Poziom imprezy był dość wyrównany o czym świadczy liczba zdobywanych bramek. Cieszę się, że chłopcy pokazali charakter w meczach z Niemodlinem oraz Zagłębiem Lubin, goniąc wynik. Niesamowita była bramka Mikołaja w ostatnich setnych sekundach w meczu z Ajaxem Częstochowa, niesamowite były interwencje Szymka w bramce. To wszystko sprawia, że turniej zostanie w pamięci na długo nie tylko ze względu na setki zrobionych zdjęć :). Bardzo cieszą indywidualne wyróżnienia Szymka oraz Juliana.Brawo !!

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij