TURNIEJ SEART CUP 2014

start / Aktualności

TURNIEJ SEART CUP 2014

            Ponad stu zawodników wzięło udział w I  Halowym Turnieju  SEART CUP 2014 organizowanym przez szkółkę piłkarską Football Academy Chmielnik. W turnieju brały udział drużyny z FA Busko-Zdrój, FA Pińczów i FA Chmielnik. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych ( grupa młodsza rocznik 2007, grupa średnia rocznik 2006, grupa starsza rocznik 2004 ). Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym" a mecze trwały 10 minut. W turnieju druzyny nie zdobywały punktów i nie była prowadzona żadna tabela wyników. Głównym celem była możliwość zmierzenia się z innymi zespołami i dobra zabawa. Sędzią zawodów był Pan Daniel Piwowarczyk. Państwo Katarzyna i Piotr Musiał czuwali nad prawidłowym czasem meczy a opieką medyczną zajmował sie Pan Wojciech Kuzia.

Każdy zespół otrzymał pamiątkowy puchar oraz dyplom, dodatkowo każdy uczestnik otrzymał medal oraz zestaw upominków. Wszystkie nagrody ufundował właściciel firmy SEART Pan Artur Sekuła. Oprócz nagród  wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz napoje.

Cieszymy sie z dużego zainteresowania rodziców, miło widzieć jak zawodników dopingowały całe rodziny. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili sie do organizacji turnieju. Szczególne podziekowania dla Pana Arura Sekuły za ufundowanie nagród, dziekujemy rodzicom i wszystkim gościom, którzy tak licznie przybyli i wspaniale dopingowali naszych małych piłkarzy. Mamy nadzieje, że nasz kolejny turniej będzie przebiegał w tak miłej i sportowej atmosferze. Do zobaczenia na kolejnym turnieju.

Zespół FA Chmielnik

Foto relacja z turnieju

 http://www.footballacademy.pl/galeriazdjec_1301.html

<< wstecz dalej >>

udostępnij