Turniej w Gorzowie!!!

start / Aktualności

Turniej w Gorzowie!!!

 

I znowu te karne... :-)

Nasi piłkarze z rocznika 2002 wzieli udział w halowym turnieju piłki nożnejw Gorzowie.Nieobecnego trenera Piotra (turniej rocznika 2004 w Opolu) zastępował po raz pierwszy trener Paweł Ozga.

Początek był wyjątkowo udany,dwa pewne zwycięstwa z Dąb Dębno 6-0 i Juniorem Różanki 5-1.Trzeci mecz z Kotwicą Kołobrzeg (zwycięstwo w całym turnieju i najbardziej zespołowa gra) to mecz walki i pierwsza porażka 0-1.Ostatni mecz w grupie z Dyskobolią Grodzisk to najsłabszy mecz w naszym wykonaniu,sytuacie z jednej i drugiej strony i 0-0.

W półfinale trafiliśmy na Orzeł Trzcińsko Zdrój-dużo lepsza gra niż w poprzednim meczu (Człopa) z tym zespołem.Znowu szybko stracona bramka,lecz tym razem chłopaki nie poddali się i po kilku minutach było 1-1.Do końca meczu lekko przeważaliśmy i pomimo kilku sytuacji nie udało się strzelić gola.Karne...to karne,walka z opanowaniem nerwów którą tym razem przegraliśmy 2-3.

Mecz o III miejsce z UKS Skórzewo to jakby kopia meczu poprzedniego z małym wyjątkiem:0-1, gonienie wyniku  i 1-1.W końcówce meczu  Maciek resztkami sił ominął dwóch przeciwników i strzałem z "czuba"zapewnił nam III miejsce !!!!!!!!.

 

Klasyfikacja końcowa:

1.Kotwica Kołobrzeg

2.Orzeł Trzcińsko

3.Football Academy Szczecin

4.Uks Skórzewo

5.Dyskobolia Grodzisk Wlk.

...

10.Junior Różanki II

 

Jedyną nagrodę indywidualną w Naszym zespole otrzymał Bartek Ciszewski.

Ciszek dostał statuetkę za Najszybciej strzeloną bramkę w całym turnieju -10 sek.( po podaniu Makarona).

<< wstecz dalej >>

udostępnij