Turnieje w weekend

start / Aktualności

Turnieje w weekend

W piątek 18.05 jedziemy na turniej do Wałcza(rocznik 2004). Turniej rozpoczyna się o godz. 17:00. Zbiórka na Orliku PWSZ przy ul. Wojska Polskiego 99 w Wałczu o godz. 16:30. Dzieci powinny posiadać przy sobie legitymację szkolną.

Na turniej zostali powołani wszyscy chłopcy z rocznika 2004: Mieszko Grabowski, Dominik Jagoda, Daniel Sawicki, Dawid Gos, Wiktor Dzidziul, Robert Momot, Wiktor Kokoszyński oraz trzech chłopców rok młodszych, którzy zostali wyróżnieni przez trenera za wzorowe zachowanie podczas treningów oraz postępy: Franek Kanduła, Bartek Durka oraz Jasiu Kokoszyński.

Opiekunem na wyjazd jest trener grupy C- Przemek Fillinger, kontakt tel. 662-185-511.

 

 

 

W sobotę odbędzie się I Międzyosiedlowy Turniej w Pile (rocznik 2001 i młodsi). W turnieju wezmą udział wszystkie dzieci z rocznika 2001: Mateusz Wacek, Oliwia Filut, Marcin Blechacz, Maks Fiałkowski, Bartek Krawiś, Michał Gładysz oraz młodsze wyróżnione dzieci przez trenera za postępy w treningach: Jerzy Krasoń, Mateusz Wojtukiewicz, Szymon Stróżyński, Kacper Szplitt oraz Dymitr Zdunek. Turniej zostanie rozegrany na boisku przy ul. Zamenhofa w Pile w godz. 9:00- 14:30. Zbiórka o godz. 8:45 na boisku. Turniej inny od wszystkich, bo w każdej drużynie musi być przynajmniej jedna dziewczyna, która w każdym meczu musi zagrać min. 3 min. A przecież w FA Piła mamy Oliwię :) Każdy uczestnik turnieju powinien posiadać przy sobie ważną legitymację szkolną. W razie pytań proszę o kontakt z trenerem Wiesiem, tel. 531-547-700.

 

 

Zapraszamy rodziców do kibicowania naszym pikarzom!

<< wstecz dalej >>

udostępnij